O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Investice


Každý pátý byt si pořizují senioři. Co je k tomu vede?

Odborníci pozorují na trhu realit nástup nového trendu. V porovnání s minulými lety si nemovitosti pořizuje stále více seniorů. Nejčastěji se jedná o seniory, kteří... (1. 11. 2021)


Investice do drahých kamenů: Pozor na podvodníky

Investice do drahých kamenů nebo do slitků drahých kovů se může zdát bezpečná, obzvláště, pokud kupujete drahokamy nebo slitky zatavené v ochranném obalu s certifikátem.... (29. 10. 2021)


Osm z deseti Čechů se bojí inflace

Dvě třetiny Čechů očekávají v následujících pěti letech průměrnou inflaci nad úrovní 3 %, skoro polovina Čechů dokonce nad úrovní 4 %. Není pak divu,... (20. 10. 2021)


Aktuální trendy ve financích: superplatformy a udržitelný přístup

Aktuálním trendem světových financí jsou superplatformy, které sdružují pomocí digitálních řešení ve svém ekosystému širokou škálu služeb pro své klienty. Spolu s udržitelným přístupem k... (18. 10. 2021)


Počet dolarových milionářů překonal hranici 20 milionů

Počet dolarových milionářů (HNWI) vzrostl celosvětově o 6,3 % a překonal hranici 20 milionů lidí. Hodnota jejich bohatství vzrostla v roce 2020 o 7,6 %... (28. 9. 2021)


Jaké byty se nejvíce prodávají

Prodeje nových bytů v Praze lámou posledních několik měsíců rekordy. Během první poloviny letošního roku se prodalo téměř dvakrát tolik bytů, než tomu bylo v... (26. 8. 2021)


Každý pátý prodaný byt v Praze je určen k investičním účelům

Pandemie covidu-19 nezastavila růst cen nemovitostí, ani neoslabila poptávku po bytech jakožto investičním nástroji. Spíše naopak, stále více Čechů vnímá investici do nemovitosti jako jeden... (2. 8. 2021)


Nejdražší značky světa: Kralují Amazon, Apple a Google

Nejhodnotnější značky světa zaznamenaly rekordní růst, jejich kumulovaná hodnota dosáhla 7,1 bilionů USD, tedy částky srovnatelné se součtem ročního HDP Francie a Německa; vyplývá tak... (23. 7. 2021)


Trvalý pobyt v pronajatém bytě - lze ho zakázat?

Některé nájemní smlouvy obsahují ustanovení, které nájemcům nedovoluje zřídit si v nájemním bytě trvalý pobyt. Takový zákaz však nemusí nájemce respektovat. Upozorňují na to odborníci... (2. 7. 2021)


Zlatý Bitcoin láká minery i podvodníky

Bitcoin v uplynulých měsících dosáhl mnohými nečekaného maxima a to k němu opět přitáhlo pozornost médií i těch, kdo na něm chtějí rychle zbohatnout. Přibývají... (1. 7. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)