O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Podnikání


Čtyři tipy pro úspěšný e-mailing v letošním roce

Časy, kdy mailing poháněla koronavirová pandemie skončily. Smysl bude e-mailing dávat jedině v případě, že se marketéři vrátí ke kořenům a své aktivity začnou stavět... (22. 3.)


Na začátku roku vzrostl počet firemních bankrotů

V průběhu ledna bylo v České republice vyhlášeno 63 bankrotů obchodních společností, 379 bankrotů fyzických osob podnikatelů a 921 osobních bankrotů. Zároveň bylo podáno 101... (20. 3.)


Efektivní a individuální služby zákazníkům jsou důležitější než kdy jindy

V současné době tvrdí 88 % zákazníků, že péče, kterou jim firma poskytuje, je stejně důležitá jako její produkty nebo služby. 94 % zákazníků pak... (8. 3.)


Připravte se: Kdy budou ve školním roce 2023/2024 prázdniny

Období školního vyučování a období prázdnin mají vliv nejen na rodiny, ale i na mnohá odvětví podnikání. Ať už z důvodu přílivu či odlivu části... (1. 3.)


Pět super trendů, které ovlivní vztahy mezi lidmi i firmami

Nově vydaná studie “Accenture Life Trends” (dříve Fjord Trends), publikovaná již 15. rokem společností Accenture, zkoumá změny kterými každoročně prochází vztahy mezi firmami a společností.... (27. 2.)


Trendy v logistice 2023: Umělá inteligence, automatizace i udržitelnost

Turbulentní doba a rychlý vývoj moderních technologií vedou k nutnosti neustálé modernizace a implementace nových nástrojů ve všech oblastech průmyslu a obchodu, včetně logistiky. „Zasáhnou-li... (15. 2.)


Základní výměra důchodů i minimální mzda: Změny v roce 2023

V letošním roce dochází ke změnám u několika daní, dávek, či náhrad. Vedle růstu minimální mzdy se zvyšují i důchody, dochází také k úpravě u... (6. 2.)


Statistika bankrotů v roce 2022: Méně bankrotovaly firmy i živnostníci

V roce 2022 bylo vyhlášeno 700 bankrotů obchodních společností, o 41 méně než o rok dříve. Také počet bankrotů podnikatelů a obyvatel se meziročně snížil.... (20. 1.)


Atraktivní program na podporu začínajících startupistů představuje Asseco Central Europe

Společnost Asseco, jeden z nejsilnějších softwarových domů ve střední a východní Evropě, otevírá své IT brány ambiciózním slovenským a českým startupistům. Prostřednictvím projektu UpSteer, jehož... (19. 1.)


Jak zrychlit uvedení produktu na trh a získat tak konkurenční výhodu

Zpráva společnosti Accenture podrobně popisuje, jak nové technologie pomáhají průmyslovým podnikům zkrátit dobu potřebnou k uvedení výrobku na trh. Zpráva, jež vychází z průzkumu uskutečněném... (11. 1.)


Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(12)