O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Podnikání


Jak ušetřit na firemních vozidlech

Pro každý podnikatelský subjekt – ať už velkou firmu, nebo živnostníka – představují náklady na firemní automobily nezanedbatelnou položku. V celkových výdajích na firemní flotilu... (Včera)


Jak malé a střední firmy zvládaly krizi během pandemie

Vývojem nových produktů se od března 2020, kdy teprve začínala pandemie Covid-19, rozhodlo čelit této mimořádné situaci na 29 % malých a středních firem. Vyplývá... (15. 10.)


Každá pátá firma sídlí v ČR na virtuální adrese

Podnikání z virtuální adresy je mezi českými firmami stále víc populární. Ještě před třemi lety virtuální sídlo využívalo 96 000 firem, aktuálně to je již... (13. 10.)


Obvoláváte nové klienty? Tak pozor na nový zákon!

Poslanecká sněmovna definitivně schválila novelu zákona o elektronických komunikacích, která mimo jiné zavádí přísnější pravidla pro obtěžující marketingová volání. Spotřebitelská organizace dTest několik měsíců vede... (12. 10.)


Nebojte se: Jak nahradit papír digitálním dokladem

Je možné zcela nahradit doklady a písemnosti v papírové podobě za digitální? Co všechno je nutné dodržet, aby doklad splňoval i legislativní požadavky? Jak zajistit... (11. 10.)


Průmyslové firmy: Nutně potřebujeme nové lidi!

Pracovníci chybí ve více než dvou třetinách průmyslových firem. Největší nedostatek jich je v Moravskoslezském a Zlínském kraji, o něco lepší situace naopak vládne v... (8. 10.)


Dobré cash-flow: 75 % startupů platí faktury do 14 dnů

Nejnovější data portálu StartupJobs, tuzemské startupové jedničky, ukazují, jak poctivými plátci jsou české startupy. Pouze 2,9 % firem platí později než za 30 dní, naopak... (6. 10.)


A máme tu problém: Od září lze reklamou hůře oslovit nejmladší generace

Cílit na mladistvé bude pro reklamní zadavatele náročnější. Společnost Google se rozhodla od 2. září omezit možnosti, jak lze mladistvé skrze online reklamu oslovit. Nové... (24. 9.)


Plánovací kalendář 2022 zdarma ke stažení i k vytištění

Již tradičně jsme pro vás připravili praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2022. Podobně, jako v minulých letech, i tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz... (20. 9.)


Průmyslové podlahy: Na co je třeba dát si pozor

Průmyslové podlahy se běžně nečistí jen z estetických důvodů. Jsou totiž každý den vystavovány velkému namáhání zátěží a nejrůznějšími látkami. Poškození podlahové krytiny nebo špatný... (15. 9.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(12)