O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé

Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Podnikání


Nové firmy teď v ČR vznikají jako houby po dešti

V první polovině letošního roku bylo v České republice zaregistrováno 15 711 nových firem. To je o 15 % víc než ve srovnatelném období loňského... (Dnes)


Poškozená zásilka a jak ji řešit

Poškozené zásilky jsou noční můrou e-shopů i zákazníků. V množství zaslaného zboží se ale prostě čas od času tento problém vyskytne. Vyřeší možný problém při... (3. 8.)


Na co si zaměstnavatel musí dát pozor při práci zaměstnanců z domova

Home office byl v minulosti většinou vnímán jako bonus pro zaměstnance. Dnes se v mnoha případech jedná o „automatickou“ variantu, která s sebou nese pro... (30. 7.)


Home office i po pandemii zůstává jen zbožným přáním

Práce z domu se stala fenoménem, který během uplynulých měsíců ovládl české kanceláře a jehož význam bude nadále stoupat. Nebo ne? Z aktuálního průzkumu, který... (27. 7.)


Nejdražší značky světa: Kralují Amazon, Apple a Google

Nejhodnotnější značky světa zaznamenaly rekordní růst, jejich kumulovaná hodnota dosáhla 7,1 bilionů USD, tedy částky srovnatelné se součtem ročního HDP Francie a Německa; vyplývá tak... (23. 7.)


Víme, za co budou Češi po pandemii utrácet

Až dvě třetiny Čechů očekávají zvýšené výdaje v následujících měsících vlivem končící pandemie. Nejvíce se lidé chystají utrácet za věci, které si nemohli kupovat během... (21. 7.)


Jak předvídat a jak se připravit na zásadní změny v byznysu

88 % dotazovaných společností má jasnou představu o výzvách, kterým nyní čelí, avšak pouze 6 % z nich věří své schopnosti předvídat budoucí vývoj a... (16. 7.)


Podnikání a práce po éře koronaviru

Zdá se, že končí doba převahy home office. To, co relativně začalo fungovat, se zase mění. Zaměstnanci se vracejí do kanceláří a postupně se otevírají... (15. 7.)


V ČR stále vzniká více firem než loni

Květen byl z pohledu nově založených firem prozatím nejslabším měsícem roku. Přesto je trend stále příznivý. V ČR vzniká nejvíc firem za poslední tři roky... (13. 7.)


Úspěšné podniky zvládají dokonalý e-mail marketing

I když na první pohled ve světě marketingu dominují komunikačním kanálům sociální sítě, není to úplná pravda. Nejčastěji využívanou platformou je totiž stále e-mail, který... (30. 6.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(12)