O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Zkušenosti a názory


Prodej automobilů v ČR: Skladové vozy mizí rychleji

Prodej skladových vozů vzrostl v prvním pololetí meziročně o 18 %. Stoupá popularita operativního leasingu a roste objem úvěrů. Tvrdí to autosalon Autonaklik.cz.... (Dnes)


Hledají se odborníci na digitalizaci firem

Na pracovním trhu se zformoval nový profesní obor zaměřený na digitalizaci pracovního prostředí firem. Pandemie přiměla firmy přesunout provoz online a potřební odborníci chybějí. Nový... (10. 9.)


Logistická revoluce: drony, autonomní auta i sdílení zdrojů

V oblastech logistiky, výroby, dopravy a dodavatelských řetězců dnes probíhá rychlá a bezprecedentní transformace a budoucí rozvoj těchto odvětví závisí na inovacích a zlepšování technologií.... (9. 9.)


Podnikatelé ze Slovenska v Česku rozšiřují byznys

Podnikatelé ze Slovenska v Česku rozšiřují byznys. V roce 2019 se poprvé v historii stali nejčastějšími zahraničními vlastníky českých firem a letos své vedení dále... (6. 9.)


Na co máte právo, když má vlak zpoždění

Využití vlaku lze označit za pohodlný způsob cestování jak ve volném čase, tak za prací či za byznysem. Jak ale postupovat, pokud jste nakonec nuceni... (30. 8.)


Problém českých e-shopů: Množství vratek se zdvojnásobilo

V loňském roce dosáhly obraty českých e-shopů rekordních 196 miliard korun, což představovalo meziroční růst o 26 % a podíl české e-commerce na maloobchodu v... (11. 8.)


Jak předvídat a jak se připravit na zásadní změny v byznysu

88 % dotazovaných společností má jasnou představu o výzvách, kterým nyní čelí, avšak pouze 6 % z nich věří své schopnosti předvídat budoucí vývoj a... (16. 7.)


Co COVID změnil pro účetní během posledního roku

Pokud se podíváme zpět v čase, počáteční šok a pracovní paralýzu z covidu vystřídal tlak na to, aby se všechno stihlo dle zadaných termínů. Velký... (9. 7.)


Balíčky z Číny: Jak dlouho trvá doručení a kudy cestují

V poslední době se hodně mluví o tom, že se i u malých balíčků z Číny bude muset platit DPH, před nedávnem bylo zase velkým... (blog, 18. 5.)


Pozor, home office neznamená nepřetržitou pracovní dobu

Díky digitálním technologiím jsme neustále k zastižení. Zaměstnavatelé a zaměstnanci si tak zvykli, že některé pracovní věci mohou řešit mimo pracoviště a leckdy i pracovní... (14. 5.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(18)