O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Zkušenosti a názory


Hledáte ajťáka? Pod 50 tisíc už v Praze v IT téměř nikdo práci nevezme

I přesto, že ve srovnání s jinými obory nabízí IT nadstandardní mzdy, stále zde panuje obří nedostatek kandidátů. Vydělat si přitom mohou i čtvrt milionu... (23. 11.)


Analýza: Hlavní rizika pro byznys - stagflace a geopolitika

Analytici Dun &Bradstreet přišli s reportem Global Business Risk Report (GBRR), který monitoruje hlavní globální rizika ve 3. kvartálu 2022. Podle této zprávy se globální... (15. 11.)


Co očekávají čeští zaměstnanci od zaměstnavatele

Společnost ManpowerGroup ve svém nejnovějším průzkumu Co zaměstnanci chtějí? přináší odpovědi na to, co pro zaměstnance znamená flexibilita, a popisuje způsoby, kterými mohou zaměstnavatelé podpořit... (10. 11.)


9 z 10 studentů si při škole vydělává, kolik peněz si vydělají?

Více než 90 % studentů si při škole vydělává, každý druhý nyní se začátkem školního a akademického roku hledá práci či brigádu. Peníze od rodičů... (2. 11.)


Jak si vyřídit odškodnění po nehodě a na co si dát pozor

Většina lidí netuší, jak postupovat po dopravní nehodě. Nemají v ruce potřebné informace, navíc jim chybí povědomí o vlastních právech. Chyby je pak připraví o... (1. 11.)


Nižší cena za benzín i naftu: Tankovací karta pomůže

Ceny pohonných hmot letos dosáhly rekordních úrovní. Firmám nebo živnostníkům, kteří v rámci svého podnikání provozují byť jen několik vozidel, může přinést zajímavou úsporu využití... (20. 10.)


Chování zákazníků se mění rychleji, než obchodníci dokáží reagovat

Podle nového průzkumu společnosti Accenture se naprostá většina (88 %) vedoucích pracovníků firem domnívá, že se zákazníci a zaměstnanci mění rychlejším tempem, než s jakým... (17. 10.)


Po elektřině a plynu výrazně rostou i ceny tuhých paliv. Co s tím?

Vzhledem k rekordním cenám zemního plynu lidé stále více vyhledávají možnost vytápění tuhými palivy. I jejich ceny však výrazně rostou – u palivového dřeva meziročně... (12. 10.)


Co dělat, když se ve schránce objeví neobjednaná zásilka

V poslední době bohužel není výjimkou, že lidé obdrží zásilku od společnosti, od níž si nic neobjednali a se kterou třeba nikdy nebyli v kontaktu... (10. 10.)


Co znamená značení hvězdami u hotelů

Čím více hvězdiček, tím lepší hotel. Pravidlo, podle něhož by hvězdičky měly odrážet standard, který hotel nabízí, jako je například vybavení pokoje, nonstop recepce či... (23. 9.)


Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(18)