O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Zkušenosti a názory


Jak nabírat a udržet zaměstnance: 9 HR předpovědí Gartneru pro rok 2023

Vedoucí pracovníci v oblasti lidských zdrojů se musí vypořádat s přetrvávající nejistotou. Společnost Gartner zveřejnila devět hlavních předpovědí pro rok 2023, které musí vedoucí pracovníci... (15. 3.)


Trh ojetin v roce 2022: Meziroční zdražení způsobila hlavně první polovina roku

Průměrné ceny ojetých aut rostly v roce 2022 v celé Evropě. Růst nabyl výraznou dynamiku v prvním pololetí, aby ji v druhém postupně ztrácel. V... (13. 3.)


Efektivní a individuální služby zákazníkům jsou důležitější než kdy jindy

V současné době tvrdí 88 % zákazníků, že péče, kterou jim firma poskytuje, je stejně důležitá jako její produkty nebo služby. 94 % zákazníků pak... (8. 3.)


Změna v odškodňování pracovních úrazů přinese zraněným i stovky tisíc navíc

Od ledna 2023 se významně změnilo odškodňování pracovních úrazů, poškození dostanou výrazně víc. Upozorňuje na to společnost Vindicia, která se na odškodnění specializuje.... (6. 3.)


Pět super trendů, které ovlivní vztahy mezi lidmi i firmami

Nově vydaná studie “Accenture Life Trends” (dříve Fjord Trends), publikovaná již 15. rokem společností Accenture, zkoumá změny kterými každoročně prochází vztahy mezi firmami a společností.... (27. 2.)


Správa budov: Trendy v roce 2023

Podívejme se vpřed na trendy, které budou v roce 2023 určovat podobu sektoru komerčních, průmyslových a obytných budov. Není překvapením, že zastřešujícím tématem je energie.... (22. 2.)


Trendy v logistice 2023: Umělá inteligence, automatizace i udržitelnost

Turbulentní doba a rychlý vývoj moderních technologií vedou k nutnosti neustálé modernizace a implementace nových nástrojů ve všech oblastech průmyslu a obchodu, včetně logistiky. „Zasáhnou-li... (15. 2.)


Vliv influencerů při nákupním rozhodování se zvyšuje, věří jim 7 z 10 spotřebitelů

Maloobchod prochází velmi dynamickým obdobím, které je poháněno měnícím se chováním a očekáváním spotřebitelů. Značky a maloobchodníci musí reagovat na nové vzorce v poptávkách zákazníků,... (13. 2.)


Na trhu práce panuje opatrnost, přijde růst nezaměstnanosti?

Zaměstnavatelé v České republice hlásí pro první čtvrtletí 2023 další pokles náborových plánů. 24 % zaměstnavatelů očekává pokles počtu zaměstnanců, 22 % předpovídá jejich nárůst... (1. 2.)


Na trhu práce teď panuje opatrnost

Zaměstnavatelé v České republice hlásí pro první čtvrtletí 2023 další pokles náborových plánů. 24 % zaměstnavatelů očekává pokles počtu zaměstnanců, 22 % předpovídá jejich nárůst... (30. 1.)


Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(18)