O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Investice


Do čeho investovat, aby to bylo bezpečné a výnosné

Popularita investování i v ČR stále roste. Kdo by nechtěl, aby jeho úspory rostly nebo aby mohl usnadnit dětem prostřednictvím našetřených peněz vstup do samostatného... (20. 4.)


Ceny nemovitostí v ČR: Dosáhly už maxima, nebo ještě ne?

Investoři, developeři i mnozí ekonomové upozorňují, že ačkoli tuzemský rezidenční trh zažil rekordní rok s prodeji bytů na historickém maximu, omezená nabídka tlačí ceny stále... (19. 4.)


Výnosy penzijních fondů v ČR: Zisk přinesly jen ty rizikové

Účastníci doplňkového penzijního spoření, kteří loni vsadili na konzervativní fondy, nebudou výsledky jejich hospodaření potěšeni. Většina těchto fondů skončila v mínusu. Z analýzy společnosti Freedom... (3. 2.)


Investujete do kryptoměn? Pozor na nový podvod!

Před podvodníky, kteří zneužívají službu Google Ads ke krádežím kryptopeněženek, varují odborníci z Check Point Software Technologies. Během jednoho víkendu byly ukradeny kryptoměny v hodnotě... (30. 12. 2021)


Každý pátý byt si pořizují senioři. Co je k tomu vede?

Odborníci pozorují na trhu realit nástup nového trendu. V porovnání s minulými lety si nemovitosti pořizuje stále více seniorů. Nejčastěji se jedná o seniory, kteří... (1. 11. 2021)


Investice do drahých kamenů: Pozor na podvodníky

Investice do drahých kamenů nebo do slitků drahých kovů se může zdát bezpečná, obzvláště, pokud kupujete drahokamy nebo slitky zatavené v ochranném obalu s certifikátem.... (29. 10. 2021)


Osm z deseti Čechů se bojí inflace

Dvě třetiny Čechů očekávají v následujících pěti letech průměrnou inflaci nad úrovní 3 %, skoro polovina Čechů dokonce nad úrovní 4 %. Není pak divu,... (20. 10. 2021)


Aktuální trendy ve financích: superplatformy a udržitelný přístup

Aktuálním trendem světových financí jsou superplatformy, které sdružují pomocí digitálních řešení ve svém ekosystému širokou škálu služeb pro své klienty. Spolu s udržitelným přístupem k... (18. 10. 2021)


Počet dolarových milionářů překonal hranici 20 milionů

Počet dolarových milionářů (HNWI) vzrostl celosvětově o 6,3 % a překonal hranici 20 milionů lidí. Hodnota jejich bohatství vzrostla v roce 2020 o 7,6 %... (28. 9. 2021)


Jaké byty se nejvíce prodávají

Prodeje nových bytů v Praze lámou posledních několik měsíců rekordy. Během první poloviny letošního roku se prodalo téměř dvakrát tolik bytů, než tomu bylo v... (26. 8. 2021)


Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(17)