O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Investice


Do udržitelné mobility proudí až 60 % investic, přitom produkuje jen 16 % emisí

Mobilita je nejvíce financovaným odvětvím v oblasti klimatických technologií. V období mezi rokem 2013 a první polovinou roku 2021 činila globální hodnota VC investic v... (8. 7.)


Lidé začínají šetřit. Alternativou vůči šetření je investování

Vlna inflace, která se letos vyšplhala na téměř 15 procent, má vliv na životní náklady jednotlivců, rodin i žen na mateřské dovolené. Zdražuje nejen bydlení... (30. 6.)


Základy investování: Na co si dát opravdu pozor

Mnoho Čechů má dostatečné volné prostředky na běžných účtech a uvažují nyní nad nejvhodnějším způsobem investování. Možností je mnoho od akcií, přes dluhopisy, drahé kovy... (27. 6.)


Emitenti korporátních dluhopisů vyplatili investorům přes 47 milionů

Na rekordní výši vyplacených úroků upozornil portál Dluhopisy.cz. Emitenti firemních dluhopisů, které byly publikovány na portálu, vyplatili v minulém roce svým investorům na úrocích částku... (25. 5.)


Do čeho investovat, aby to bylo bezpečné a výnosné

Popularita investování i v ČR stále roste. Kdo by nechtěl, aby jeho úspory rostly nebo aby mohl usnadnit dětem prostřednictvím našetřených peněz vstup do samostatného... (20. 4.)


Ceny nemovitostí v ČR: Dosáhly už maxima, nebo ještě ne?

Investoři, developeři i mnozí ekonomové upozorňují, že ačkoli tuzemský rezidenční trh zažil rekordní rok s prodeji bytů na historickém maximu, omezená nabídka tlačí ceny stále... (19. 4.)


Výnosy penzijních fondů v ČR: Zisk přinesly jen ty rizikové

Účastníci doplňkového penzijního spoření, kteří loni vsadili na konzervativní fondy, nebudou výsledky jejich hospodaření potěšeni. Většina těchto fondů skončila v mínusu. Z analýzy společnosti Freedom... (3. 2.)


Investujete do kryptoměn? Pozor na nový podvod!

Před podvodníky, kteří zneužívají službu Google Ads ke krádežím kryptopeněženek, varují odborníci z Check Point Software Technologies. Během jednoho víkendu byly ukradeny kryptoměny v hodnotě... (30. 12. 2021)


Každý pátý byt si pořizují senioři. Co je k tomu vede?

Odborníci pozorují na trhu realit nástup nového trendu. V porovnání s minulými lety si nemovitosti pořizuje stále více seniorů. Nejčastěji se jedná o seniory, kteří... (1. 11. 2021)


Investice do drahých kamenů: Pozor na podvodníky

Investice do drahých kamenů nebo do slitků drahých kovů se může zdát bezpečná, obzvláště, pokud kupujete drahokamy nebo slitky zatavené v ochranném obalu s certifikátem.... (29. 10. 2021)


Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(17)