O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Pravidla webových stránek OnBusiness

 

I když dále podrobně popisujeme pravidla těchto stránek, zde vám pro přehlednost nabízíme jejich stručné shrnutí: Samozřejmě se snažíme, aby byly naše stránky funkční a jejich obsah správný, nicméně neposkytujeme v tomto ohledu žádné záruky. Když se u nás zaregistrujete, budeme vás e-mailem informovat o novinkách; zasílání novinek si samozřemě můžete kdykoli odhlásit. Při zobrazování stránek jsou uchovávány různé technické informace o návštěvnících (což většinou vyplývá z povahy internetu); slibujeme, že je nijak nezneužijeme (koneckonců jsme přesvědčení, že to naštěstí ani nijak smysluplně nejde, proto bez obav navštěvujeme i cizí stránky). Pokud k nám na stránky něco napíšete (třeba komentář), předpokládáme, že souhlasíte, že to zde necháme, případně na zajímavé příspěvky upozorníme i jinde. Ale počítejte prosím s tím, že když napíšete něco, co negativně vybočí z běžných společenských komunikačních pravidel, můžeme to smazat. A to je ve stručnosti vše. Podrobně je vše popsáno dále...

 

Děkujeme za vaši přízeň.

Vydavatel stránek OnBusiness

 

Obsah těchto stránek

 • Provozovatelé těchto webových stránek věnují maximální přiměřené úsilí k zajištění jejich funkčnosti a ke správnosti jejich obsahu. Každý uživatel těchto stránek bere souhlasem s těmito pravidly na vědomí, že provozovatelé nenesou žádnou odpovědnost za případnou nefunkčnost těchto stránek, za možné nepřesnosti či chyby v jejich obsahu ani za škody, které v důsledku těchto nefunkčností či chyb mohou vzniknout.
 • Z těchto stránek vedou odkazy na weby třetích stran, za které provozovatelé těchto stránek nenesou žádnou odpovědnost.
 • Informace uvedené na těchto webových stránkách jsou obecné povahy, konkrétní otázky týkající se popisované problematiky je nutné vždy řešit s odpovídajícím odborníkem. Za jakékoli konkrétní použití na těchto stránkách uvedených informací nese plnou odpovědnost jejich uživatel.

 

Zasílání e-mailů

 • Každý registrovaný uživatel těchto webových stránek je přiměřeným způsobem e-mailem informován o novinkách týkajících se těchto webových stránek i problematiky, které jsou věnovány. Kromě těchto základních informací je (nebo bude) možné objednat si zasílání dalších dodatečných informací zasílaných na zadanou e-mailovou adresu. Zasílání jakýchkoli e-mailů je možné kdykoli odhlásit.

 

Ochrana soukromí

 • Respektujeme vaše soukromí. Jakékoli osobní informace, např. jméno, příjmení, e-mailová adresa a podobně, nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám - mimo naše weby. Nikdy neposíláme žádné e-maily, pokud jste dopředu s jejich zasíláním nesouhlasili. Jakékoli objednané e-maily mohou uživatelé těchto stránek kdykoli odhlásit.
 • Pro analytické a statistické účely používáme vlastní software i software třetích stran. Tento software sbírá základní informace o každém připojení (např. IP adresu, typ prohlížeče, rozlišení monitoru). Tyto informace jsou používány pouze pro statistické účely. Tyto informace mají pouze technický charakter a nespojujeme je s žádnými osobními údaji. Pokud se sběrem těchto informací nesouhlasíte, nastavte si vysokou úroveň soukromí ve svém prohlížeči, případně využijte služeb, které nabízejí zajištění anonymního užití webu.
 • Pro účely zobrazení reklamy používáme vlastní software i software třetích stran. Abyste dostali skutečně relevantní reklamu, mohou být sbírány některé informace o obsahu našich webů a o vašem připojení. Pokud nesouhlasíte se sběrem jakýchkoli informací, mějte prosím na paměti informace uvedené v předchozím bodě.
 • Pro provozování těchto stránek používáme v minimální možné míře soubory cookies tak, aby byla zajištěna provozuschopnost webu. Soubory cookies jsou použity především pro vyhledávání a pro správu webu.

 

Autorská práva

 • Autorská práva k obsahu zveřejněnému na těchto stránkách vykonává vydavatel. Jakékoli publikování či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce je bez předchozího doložitelného souhlasu vydavatele zakázáno.
 • Tyto webové stránky obsahují rovněž obsah svých uživatelů. Vložením obsahu na tyto stránky uživatelé projevují svůj souhlas s publikováním tohoto obsahu na těchto i partnerských stránkách či publikacích. Za konkrétní obsah svých příspěvků nesou odpovědnost jednotliví uživatelé. Vydavatel má právo jakýkoli obsah, který je v rozporu se zákonem nebo dobrými mravy, z těchto stránek odstranit.
 • Tyto webové stránky mohou obsahovat rovněž obsah třetích stran licencovaný za různých podmínek. Tento obsah je použit v souladu s odpovídajícími licenčními podmínkami.
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(50)