O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé

Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Co za vás se zákazníky mohou už dnes vyřešit chatovací boti

Možná jste se s chatovacími boty již setkali, většinou sice v textové formě, existují ale i hlasové podoby. Ty zpravidla v dost základní podobě pomáhají... (29. 7.)


Novinky v oblasti kybernetických hrozeb: Přibývá útoků na hesla

Oproti konci loňského roku upustili útočníci od tématiky koronaviru. Pokračoval klesající trend v objemu malware, přibylo ale útoků na držitele kryptoměn a také na přihlašovací... (28. 7.)


Automobilový průmysl se bude až do konce roku potýkat s nedostatkem čipů

Ačkoli se původně očekávalo, že se výroba a poptávka po čipech vyrovnají během letních měsíců letošního roku, nejnovější prognózy ukazují, že nedostatek čipů bude automobilový... (22. 7.)


Svět financí žije fenoménem superplatforem

Aktuálním trendem světových financí jsou superplatformy, nebo také superaplikace. Ty totiž sdružují pomocí digitálních platforem ve svém ekosystému širokou škálu služeb pro své klienty. Uživatel... (20. 7.)


90 procent firem v EU plánuje zvýšit své investice do digitální transformace a udržitelnosti

Zrychlené investice do digitálních technologií a udržitelnosti by mohly do roku 2030 vytvořit v Evropě až 5,7 milionu nových pracovních míst. Tvrdí to studie společnosti... (12. 7.)


Hackeři na vás nejčastěji zaútočí přes hesla

Nejčastěji se čeští uživatelé setkávají s kybernetickými útoky na hesla uložená v prohlížečích. Ta představují na černém trhu cennou komoditu. Škodlivý kód, prostřednictvím kterého na... (8. 7.)


Zlatý Bitcoin láká minery i podvodníky

Bitcoin v uplynulých měsících dosáhl mnohými nečekaného maxima a to k němu opět přitáhlo pozornost médií i těch, kdo na něm chtějí rychle zbohatnout. Přibývají... (1. 7.)


Recept na úspěch v byznysu: Inovujte, příjmy vám porostou několikanásobně rychleji

Výsledky nové studie společnosti Accenture ukazují, že společnosti, které během pandemie covid-19 výrazně investovaly do technologií, v porovnání s konkurencí významně zlepšily své možnosti růstu.... (28. 6.)


Jak se bránit ransomwaru

Téměř třetina středních a velkých organizací v České republice byla v loňském roce zasažena ransomwarem. Tvrdí to studie The State of ransomware 2021, podle které... (14. 6.)


Kybernetická bezpečnost se v českých firmách stále podceňuje

Vzdělávat zaměstnance v oblasti kybernetické bezpečnosti je důležité, zároveň tak ale činí jen mizivé procento českých společností. Vyplývá to z průzkumu společnosti Kaspersky, který v... (27. 5.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)