O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Technologie


České firmy se brání krizi masivní automatizací

Vytváření objednávek, smluv nebo účetních dokumentů. To jsou příklady nejčastějších procesů, jež stále větší počet firem řeší zcela automatizovaně pomocí sofistikovaných IT systémů. Rostoucí zájem... (7. 3.)


Jak zrychlit uvedení produktu na trh a získat tak konkurenční výhodu

Zpráva společnosti Accenture podrobně popisuje, jak nové technologie pomáhají průmyslovým podnikům zkrátit dobu potřebnou k uvedení výrobku na trh. Zpráva, jež vychází z průzkumu uskutečněném... (11. 1.)


Na co si dát pozor u chatbota

Chatboti a voiceboti stále častěji nacházejí uplatnění v oblasti zákaznického servisu, kde dokážou odbavit velkou část standardních klientských požadavků. Díky rychlosti jejich reakce mohou firmy... (9. 1.)


Dvě třetiny malých a středních firem se v uplynulém roce setkaly s únikem dat

Společnost ESET ve svém průzkumu SMB Digital Security Sentiment Report 2022 zjišťovala vnímání kybernetických hrozeb u malých a středních firem (SMB). Vedoucích pracovníků společností v... (4. 1.)


Nová konkurenční výhoda: Výrobní proces pod kontrolou umělé inteligence

Říká se, že nejcennějším zbožím na světě je informace. A v případě současného světa byznysu to platí dvojnásob. Informace o přehledu a vývoji výroby, stejně... (4. 1.)


Vývoj kybernetických hrozeb: Několikanásobný nárůst kryptoměnových podvodů a podvodů fiktivních přepravních společností

Společnost ESET vydala zprávu o kybernetických hrozbách ESET Threat Report T2 2022, která shrnuje klíčové statistiky z jejích detekčních systémů a důležitá zjištění analytiků. Nejnovější... (21. 12. 2022)


Špatné hodnocení od zákazníků může e-shop připravit o příjmy

Hlavní výzva pro e-shopy? Podráždění zákazníci, kteří neváhají posílat hodnocení e-shopů ke dnu kvůli chybám, které je ještě loni nechávali chladnými. Například pozdě vrácené peníze... (16. 12. 2022)


Plnění zákonných požadavků v řešení IT bezpečnosti je klíčové pro 37 % českých firem

Společnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, uvedla, že podle jejího dotazování provedeného mezi lokálními partnery a zákazníky roste počet organizací, pro které... (12. 12. 2022)


Několikahodinový výpadek provozu je nejčastějším následkem ztráty dat ve firmách

Výsledky lokálního dotazování, podle kterého již 43 % českých podniků zažilo několikahodinový výpadek obchodního provozu v důsledku ztráty firemních dat, představila společnost Acronis. Delší provozní... (6. 12. 2022)


Jen třetina firem dokáže poskytnout vzdáleným pracovníkům efektivní technickou podporu

České a slovenské firmy doposud nepřijaly za svůj sílící trend hybridního modelu práce. Podniky sice umožňují práci z domova, ale zaměstnanci pracující na dálku mají... (2. 12. 2022)


Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)