O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Počet útoků vzrostl, firmy by měly být na pozoru

Nově vydaný Cloud Security Report společnosti Wandera odhalil nedostatečnou připravenost firem při přechodu na práci z domova. Kromě zvýšené aktivity útočníků je na vině nedostatečné... (18. 2.)


Bankovní identita: Jak snadno přistupovat k údajům od státu

Jednou z novinek a diskusním tématem letošního roku je využití bankovní identity. Bankovní identita je ve své podstatě metoda, díky které se ověřuje totožnost konkrétních... (12. 2.)


Jak se pozná úsporný spotřebič: Pozor, od roku 2021 je všechno jinak

Od března letošního roku budou některé kategorie elektrospotřebičů označeny novými energetickými štítky – ty stávající, které více než 25 let pomáhají evropským spotřebitelům v orientaci... (10. 2.)


Jak zefektivnit home office aneb i práce z domova může mít skvělé výsledky

Práce z domova není žádnou novinkou, ale v období současných protipandemických omezení je pro řadu firem nově nutností. Z masivního využívání homeworkingu ale mohou plynout... (22. 1.)


Pozor, od ledna 2021 platí nová pravidla pro létání s drony

Drony slouží nejen pro zábavu, ale také hlídají objekty, kontrolují stav elektrického vedení nebo se s nimi experimentuje jako s prostředkem dodávání balíčků z e-shopů.... (18. 1.)


Odborníci radí: Jaká počítačová rizika vám letos hrozí

Vše nasvědčuje tomu, že práce z domova a na dálku bude cílem kybernetické kriminality více než kdy předtím. Mírně napomůže zdokonalování a větší bezpečnost nástrojů,... (12. 1.)


Pozor na obrázek papriky v e-mailu, může vám ukrást citlivá firemní data

Nový druh takzvaného backdooru, škodlivého kódu, který umožňuje útočníkům proniknout do systému napadených firem a provádět skrytou špionáž i stahování citlivých dat, odhalila společnost Kaspersky.... (4. 1.)


Vishing: Při práci z domova pozor podvodné telefonáty od kyberzločinců

Před nárůstem kyberútoků na zaměstnance pracující z domova varuje společnost Check Point Research. Vishing je hlasový phishing a jedná se o telefonní podvody, které se... (28. 12. 2020)


E-shopy zapomínají na optimalizaci vyhledávání zboží, připravují se tak až o 40 % výdělků

České internetové obchody často zapomínají na optimalizaci vyhledávání zboží na svých stránkách. Zákazníci nakupující skrze vyhledávání totiž mají až pětkrát vyšší konverzi než ti, kteří... (17. 12. 2020)


Hackeři jsou v době pandemie aktivnější, útočí i na mobilní telefony

Nedávno zveřejněná rozsáhlá zpráva Evropského policejního úřadu (Europolu) o internetové kriminalitě oficiálně ukazuje, že globální pandemii Covid-19 intenzivně zneužívají i kybernetičtí zločinci. Pokračují v osvědčených... (15. 12. 2020)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)