O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Vyděračský software zasáhl už 77 % českých organizací

V roce 2021 bylo ransomwarem zasaženo 66 % dotázaných organizací, zatímco v roce 2020 to bylo 37 %. V České republice šlo dokonce o 77... (Dnes)


Bankovnictví se výrazně mění, zde je 10 nejdůležitějších trendů

U mnoha přelomových okamžiků dějin, ať už to byl vynález knihtisku, parního stroje nebo nástup internetu, nám až postupem času došlo, o jak zásadní změny... (6. 5.)


Pojišťovnictví zasáhla vlna podvodů, řešení se nabízí...

Pojistné podvody podle dostupných statistik způsobují ročně jen v USA ztráty více než 80 miliard dolarů. Vlna pojistných podvodů se ale netýká jen Spojených států.... (5. 5.)


Konference: Zájem firem o chytrá cloudová řešení dále roste

Ani ústup pandemie neznamená změnu v trendu rostoucího zájmu firem o cloudová řešení. Společnost Gartner odhaduje, že globální výdaje uživatelů na veřejný cloud letos přesáhnou... (4. 5.)


Čtyři zásadní trendy, které vám pomohou předstihnout konkurenci

Rozšířená realita, blockchain, digitální dvojníci nebo edge computing výrazně změní způsob, jakým nynější svět funguje i jak v něm lidé komunikují. Říká to nová studie Accenture... (2. 5.)


Hledáte vývojáře pro vývoj softwaru? Lze vyvíjet efektivněji!

Přetrvávajícím problémem IT trhu zůstává i nadále nedostatek kapacit, respektive vývojářů. Úspěšné firmy tak nabírají stále nové posily, pořád však mívají značné rezervy v onboardingu... (29. 4.)


Český trh tiskových zařízení prochází stagnací, roste zájem o inkoustové tanky

Prodej tiskových zařízení v České republice vloni meziročně poklesl o 1,7 procenta. Hodnota dodaných tiskáren a multifunkcí ovšem díky jejich vyšší průměrné ceně o 8,3... (27. 4.)


Na jaké firmy se nyní nejvíce zaměřují útočníci

Bezpečnostní divize společnosti IBM představila svůj každoroční Index hrozeb X-Force Intelligence, který ukazuje, jak ransomware a zneužití zranitelnosti neaktualizovaného softwaru dokázaly v roce 2021 různé... (12. 4.)


Možná jste ti úplně poslední, kdo ještě nepoužívá cloud k podnikání

Firmy si v dnešní době musí poradit s rychlými změnami ve všech oblastech byznysu. Více než kdy jindy pro ně platí následující pravidlo: pouze ti,... (28. 3.)


Češi si elektroauta nekupují, ale půjčují

Podle aktuálního průzkumu Schneider Electric využívá elektromobil 11 % řidičů, vlastníkem je přitom jen každý stý. Tato auta lákají především mladé lidi ve věku do... (21. 3.)


Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)