O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Technologie


Chytrá práce s daty a technologiemi dokáže významně ušetřit náklady v zemědělství

Zemědělstvím aktuálně hýbou vlivy digitálních nástrojů a technologických inovací. Precizní zemědělství používá inovativní technologie, má schopnost řídit množství dat a informací přicházejících z terénu. Přináší... (13. 11.)


Máte e-shop bez AI, rozšířené reality i propracované personalizace? A myslíte to vážně?

Průzkum přední světové bankovní, platební a nákupní služby Klarna ukazuje, jak bude vypadat budoucnost nakupování. Příští generace spotřebitelů využije personalizovaná doporučení produktů pomocí umělé inteligence,... (25. 9.)


Elektronická recepční: Pracuje stále a nikdy nemá špatnou náladu

Desítky firem v současnosti řeší problémy spojené s nedostatkem kvalifikované pracovní síly a s potřebou aktivní ochrany majetku. Výsledkem je, že práci recepčních či ostrahy... (26. 6.)


Chytré kamery prozradí, co zákazníci v obchodě hledají

Schopnost porozumět zákazníkům a cílit jim reklamu na tělo může být tím, co rozhoduje o úspěchu obchodu. Jednou ze slabin kamenných obchodů proti e-shopům je... (19. 6.)


Jak využít umělou inteligenci v podnikání

Umělá inteligence se v posledních měsících dostala do popředí zájmu s tím, a to díky snadno použitelným nástrojům pro generování grafiky, textu, hudby nebo i... (15. 6.)


Access Denied: What to do if some web sites don't work

Have you ever encountered the problem of not being able to access certain websites? Do they show Access Denied, You don't have permission to access... (blog, 1. 6.)


Access Denied: Co dělat, když vám nefungují některé weby

Také jste už někdy narazili na problém, že se nemůžete dostat na některé weby? Ukazuje se vám na nich nápis Access Denied, You don't have... (1. 6.)


Když kamery sledují přehřívání aneb Konec obavám z požárů na čerpacích stanicích

To, co se ještě před pár lety mohlo zdát jako sci-fi, se stává realitou. Takzvaně inteligentní může v současnosti být v podstatě cokoli, od domácích... (17. 5.)


Softwarové řešení IooX dobývá pojistný trh ve Švýcarsku

Pojišťovna YOUPLUS pokračuje v naplňování ambiciózního plánu a s IT řešením od Asseco Central Europe rozšiřuje své působení v Evropě. Po úspěšné spolupráci v České... (3. 5.)


Jak jednoduše využívat datovou schránku spolu s M-Files

Automatické stahování dokumentů, vyšší zabezpečení, přiřazování práv uživatelům nebo kontrola vyřízení agendy. Inovace Konica Minolta umožňuje propojit datové schránky se systémy pro správu digitálních dokumentů... (27. 4.)


Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)