O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Reality


Nové požadavky na protipožární bezpečnost budov zvyšují náklady na stavby

Průmyslové nebo komerční novostavby se v letošním roce musí vypořádat s vyššími nároky na zabezpečení elektroinstalačních systémů proti požárům. Nařizuje to úprava technické normy o... (3. 7.)


Ceny starších domů už zase rostou

Ceny starších domů pokračují v mírném růstu. Trend, který naznačovaly již zprávy z loňského roku, potvrdila i čísla za první letošní kvartál. Zatímco v meziročním... (26. 6.)


Poptávka po nových bytech v Praze prudce vzrostla

První čtvrtletí letošního roku přineslo další výrazné oživení poptávky na pražském trhu s novými byty. Prodalo se jich bezmála o čtvrtinu více než v předchozím... (5. 6.)


Ceny nájmů meziročně vzrostly, v Praze nejvíce u dispozice 1+kk

Za pronájem bytu dispozice 2+kk dají lidé v hlavním městě aktuálně 19 600 korun. Za byt 1+kk pak 14 170 korun. Před rokem byly ceny... (27. 5.)


Jak nabídnout byt k pronájmu těm nejspolehlivějším nájemcům

Poptávka po nájemním bydlení dlouhodobě roste – podle dat Bezrealitky bylo na začátku roku v Česku průměrně 30 zájemců o jeden byt a v Praze... (20. 5.)


Ceny starších bytů už zase rostou

O cenovém trendu u straších bytů už zřejmě není pochyb. Meziročně zaznamenala zkoumaná města růst od 4 procent v Českých Budějovicích do 13 procent v... (13. 5.)


Jak správně pronajmout byt

Vlastnictví nemovitosti může být skvělým investičním tahem, ale občas může být zároveň i výzvou najít spolehlivé nájemníky. Dle majitelů bytů je ideálním podnájemníkem takový, který... (6. 5.)


Praha se loni rozrostla o 27 406 lidí, počet bytů roste příliš pomalu

Praha i v loňském roce potvrdila svou výjimečnou pozici mezi českými regiony, které láká stále více lidí. Podle aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ) se... (29. 4.)


Češi loni poslali přes 3 miliardy korun do nemovitostí crowdfundingem

Investiční crowdfunding zažívá v České republice rozkvět – za rok 2022 skrze něj proteklo přes 1 miliardu korun, v loňském roce to už bylo přes... (1. 4.)


Nazrála doba pro nákup nemovitosti, ceny půjdou nahoru

Pokud někdo vyčkával s pořízením vlastního bydlení na lepší časy, tak ty zřejmě právě nastávají. Shodují se na tom mnozí odborníci z realitní i hypoteční... (20. 3.)


Starší články >>>
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(20)