O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nenechte si ujít: Nové pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Investice


Jaké byty se nejvíce prodávají

Prodeje nových bytů v Praze lámou posledních několik měsíců rekordy. Během první poloviny letošního roku se prodalo téměř dvakrát tolik bytů, než tomu bylo v... (26. 8. 2021)


Každý pátý prodaný byt v Praze je určen k investičním účelům

Pandemie covidu-19 nezastavila růst cen nemovitostí, ani neoslabila poptávku po bytech jakožto investičním nástroji. Spíše naopak, stále více Čechů vnímá investici do nemovitosti jako jeden... (2. 8. 2021)


Nejdražší značky světa: Kralují Amazon, Apple a Google

Nejhodnotnější značky světa zaznamenaly rekordní růst, jejich kumulovaná hodnota dosáhla 7,1 bilionů USD, tedy částky srovnatelné se součtem ročního HDP Francie a Německa; vyplývá tak... (23. 7. 2021)


Trvalý pobyt v pronajatém bytě - lze ho zakázat?

Některé nájemní smlouvy obsahují ustanovení, které nájemcům nedovoluje zřídit si v nájemním bytě trvalý pobyt. Takový zákaz však nemusí nájemce respektovat. Upozorňují na to odborníci... (2. 7. 2021)


Zlatý Bitcoin láká minery i podvodníky

Bitcoin v uplynulých měsících dosáhl mnohými nečekaného maxima a to k němu opět přitáhlo pozornost médií i těch, kdo na něm chtějí rychle zbohatnout. Přibývají... (1. 7. 2021)


Roste chuť investovat do nemovitostí, na vzestupu je i poptávka po pronájmu větších bytů

Během více než rok trvající koronavirové pandemie se na trhu s nájemním bydlením začalo více dařit větším bytům. Podle společnosti GarantovanyNajem.cz, která se specializuje na... (31. 5. 2021)


Češi investují odvážněji než dříve

Češi jsou investičně při chuti a více riskují. Ukazuje to výše průměrně investované částky na platformě Fondee, která se podle jejích zástupců od loňského dubna... (9. 4. 2021)


Pozor na falešné investiční weby, mohou vás připravit o miliony

S rostoucí hodnotu kryptoměn, roste i počet podvodníků, kteří se je snaží získat. Útočníci inovovali jednu z nejznámějších kampaní – jde o podvodné stránky falešného... (15. 3. 2021)


Důležité rady: Jak správně sjednat nájem bytu

Řešíte nájem bytu - ať už jako pronajímatel nebo nájemce? Pak nezapomeňte na důležité pravidlo číslo jedna: Nevyplácí se podceňovat obsah nájemní smlouvy či sepsání protokolu... (11. 3. 2021)


Průzkum: Češi a investice

Část Čechů sice má o možnostech investování dobré povědomí, ani zdaleka si ale nejsou jisti ve správném a objektivním vyhodnocení potenciálních výnosů nebo všech rizik.... (19. 2. 2021)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)