Když dojde k závažnému útoku škodlivého softwaru (takzvaného malwaru) na počítač nebo na mobilní telefon, 50 % lidí není schopno data po útoku zcela obnovit a 55 %... (7. 11. 2013)
Český průmysl zaznamenal ve třetím čtvrtletí konečně růst - meziročně o 3,7 %, a to zejména díky zahraniční poptávce. Roste také počet nových zakázek ve vybraných odvětvích, především... (6. 11. 2013)
V Evropě se objevují první známky hospodářskému oživení. Hospodářství, které až do prvního čtvrtletí roku 2013 klesalo, začalo ve druhém čtvrtletí opět mírně růst a reálný... (6. 11. 2013)
I v tuzemsku se zřejmě začíná blýskat na lepší časy, když i tak významný úřad, jakým je ČTÚ (Český telekomunikační úřad), nabídne již v příštím roce... (6. 11. 2013)
O centrálním nákupu se často hovoří jako o způsobu, jak v organizacích ušetřit významný objem finančních prostředků. Aby tomu tak bylo, je ovšem třeba ho... (5. 11. 2013)
Smartphony nepochybně mění naše životy k lepšímu - a s rostoucím využíváním neustálého připojení k internetu zde existuje další potenciál pro řadu užitečných služeb. Firmy všeho... (5. 11. 2013)
Daňové ráje jsou u některých podnikatelů oblíbené jak díky možnosti minimalizovat zde své daňové zatížení, tak díky schopnosti zajistit anonymitu vlastnictví. Zřízení společnosti v daňovém... (4. 11. 2013)
K nejoblíbenějším daňovým rájům tuzemských podnikatelů dlouhodobě patří ty evropské: První příčku si stále udržuje Nizozemí, s poměrně velkým odstupem jej následují Kypr a Lucembursko.... (4. 11. 2013)
Můžete svůj byznys skvěle prezentovat, mít ochotné zaměstnance i zajímavý produkt – a přesto u vás možná nakupuje méně klientů, než byste si představovali a... (4. 11. 2013)
Podle údajů publikovaných Evropským Parlamentem se v EU v důsledku daňových podvodů a vyhýbání se daňovým povinnostem každoročně ztratí 1 bilion EUR z veřejných prostředků.... (4. 11. 2013)