O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Využívá už i váš e-shop umělou inteligenci?

Letošní pandemie koronaviru ovlivnila a urychlila změny v mnoha sférách. Jednou z nich je i nákupní chování, kde nebývalý zájem zaznamenali především majitelé e-shopů. S... (2. 12. 2020)


Samoobsluhy, roboti a další, aneb Zde je budoucnost zákaznických a podnikových služeb

Poskytování podnikových služeb či zákaznické podpory dnes stále častěji znamená nasazování technologií a inovací, které umožní, aby byl zákazníkův požadavek řešen rychle, bez chyb a... (19. 11. 2020)


Digitalizace: Co dříve trvalo měsíc, je dnes možné za deset dní

Stále více českých firem si nechce nechat ujet vlak v oblasti digitalizace dokumentů a hledá cesty, jak co nejsnáze projít procesem digitální transformace. Vzhledem k... (11. 11. 2020)


Pandemie mění prodej zboží - přečtěte si, jak nezůstat pozadu

Analytici společnosti Gartner identifikovali pět oblastí digitálního a online prodeje, které se promění v důsledku posunů v chování zákazníků a akcelerace digitálních investic v reakci... (5. 11. 2020)


Pozor na průnik: 5 slabých míst dnešních budov

Správa kancelářských i dalších budov je v čím dál tím větší míře zajišťovaná automatizovanými systémy, prostory jsou stále častěji vybaveny zařízeními, která lze ovládat vzdáleně.... (3. 11. 2020)


Mnohé české firmy zaspaly a dohánějí mnohaletý dluh v digitalizaci

Pro mnohé firmy v Česku jsou nové IT technologie prioritou. I přesto jejich implementace leckdy postupuje velmi pomalu. Důkladnou prověrkou pro podnikové IT byla jarní... (12. 10. 2020)


Dejte si ve firmě pozor na vyděrače

Je až příliš snadné dostat se do situace, kdy máte jen dvě možnosti: Buď zaznamenáte velké ztráty nebo zaplatíte vyděračům. Proč? Techniky hackerů se rychle... (8. 10. 2020)


Nejvážnější hrozbou zůstává spyware, cílem jsou uživatelská hesla

Kybernetické hrozby se po koronavirové krizi ustálily. Typickou hrozbou pro Českou republiku zůstal spyware, který má za úkol odcizit uživatelská hesla. Podobné útoky je možné... (6. 10. 2020)


Nanočočky i autonomní vozidla: Nové české vynálezy dobývají svět

Zřejmě největší veletrh inovací v ČR přilákal do pražského Fora Karlín v úterý 29. 9. 2020 zájemce o trendy v nových technologiích z řad zástupců... (1. 10. 2020)


České patenty pomáhají nástupu autonomní dopravy

Tento rok představila skupina Valeo v americkém Las Vegas prototyp autonomního droida na elektrický pohon určeného pro rozvoz jídel ve městech. Ten využívá ke koordinaci... (28. 9. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)