O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2023
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Technologie


Robotická automatizace procesů: Pět budoucích klíčových RPA trendů

Zatímco ještě před několika lety byla robotická automatizace procesů (RPA) jen módním slovem, dnes je v podnicích jedním z hlavních katalyzátorů na jejich cestě k... (21. 11. 2022)


Lidl jako první řetězec v ČR zásobuje prodejny elektrickým kamionem

Společnost Lidl zahájila zásobování svých prodejen s plně elektrickým nákladním vozidlem Volvo. Ve spolupráci s C.S.CARGO tak bude nyní ze svého distribučního centra v Buštěhradu... (14. 11. 2022)


Pozor na pravidla e-mailingu na Slovensku

Tuzemští tvůrci e-mailingových kampaní mohou při rozesílání na slovenské adresy narazit na nečekané problémy. Důvodem je jiné rozložení sil hlavních poskytovatelů e-mailových schránek. Na nich... (27. 10. 2022)


Nové klíčové trendy umocní zážitky, urychlí automatizaci optimalizují využívání technologií

Analytici společnosti Gartner identifikovali klíčové nové trendy, které rozšíří a umocní pohlcující zážitky, urychlí automatizaci umělé inteligence a optimalizují využívání (nasazování) technologií: Metaversum (Metaverse), superaplikace... (13. 10. 2022)


Jak ochránit své autorské dílo online

Platformu Certoo, snadné a rychlé online řešení pro ochranu autorských práv, které má ambici usnadnit ochranu duševního vlastnictví po celém světě, představuje HAVEL & PARTNERS... (11. 10. 2022)


Bojíte se hackerů? Spíš podlehnete podvodníkovi než sofistikovanému napadení

Kriminalita na internetu neustále roste, přibývá i způsobů, jimiž se podvodníci snaží své oběti nachytat. V současné době dominuje phishing, ten má však mnoho podob.... (3. 10. 2022)


Zákazníci plánují více nakupovat na sociálních sítích

Když pandemie udeřila, mnoho maloobchodníků rychle přešlo od kamenného prodeje k prodeji online. S tímto rychlým přechodem na digitální technologie se tak zvýšila příležitost pro... (29. 9. 2022)


Počet finančních institucí zasažených ransomwarem roste

Novou sektorovou studii The State of Ransomware in Financial Services 2022 zveřejnila společnost Sophos. Z výsledků vyplývá, že více než polovina (55 %) organizací poskytujících... (28. 9. 2022)


7 mýtů o bezpapírové kanceláři, které již dnes neplatí

K digitalizaci chodu firmy – tzv. bezpapírové kanceláři – přistupuje stále více českých podniků, živnostníků i jednotlivců. Podle průzkumu společnosti Software602 se bez papíru plně... (26. 9. 2022)


Kolik firem v Česku využívá cloud? Více než tři čtvrtiny

Cloudové služby si podmaňují český trh. V nadcházejícím roce do nich firmy plánují investovat téměř třetinu svého IT rozpočtu. Alespoň jedno řešení založené na cloudu... (20. 9. 2022)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)