O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Access Denied: What to do if some web sites don't work

Have you ever encountered the problem of not being able to access certain websites? Do they show Access Denied, You don't have permission to access... (blog, 1. 6. 2023)


Access Denied: Co dělat, když vám nefungují některé weby

Také jste už někdy narazili na problém, že se nemůžete dostat na některé weby? Ukazuje se vám na nich nápis Access Denied, You don't have... (1. 6. 2023)


Když kamery sledují přehřívání aneb Konec obavám z požárů na čerpacích stanicích

To, co se ještě před pár lety mohlo zdát jako sci-fi, se stává realitou. Takzvaně inteligentní může v současnosti být v podstatě cokoli, od domácích... (17. 5. 2023)


Softwarové řešení IooX dobývá pojistný trh ve Švýcarsku

Pojišťovna YOUPLUS pokračuje v naplňování ambiciózního plánu a s IT řešením od Asseco Central Europe rozšiřuje své působení v Evropě. Po úspěšné spolupráci v České... (3. 5. 2023)


Jak jednoduše využívat datovou schránku spolu s M-Files

Automatické stahování dokumentů, vyšší zabezpečení, přiřazování práv uživatelům nebo kontrola vyřízení agendy. Inovace Konica Minolta umožňuje propojit datové schránky se systémy pro správu digitálních dokumentů... (27. 4. 2023)


Zapomeňte na obavy z požárů čerpacích nebo dobíjecích stanic

Přehřívání stojanů dobíjecích stanic, akumulátorů elektromobilů nebo manipulace s otevřeným ohněm. Černý sen provozovatelů čerpacích a dobíjecích stanic může již brzy i u nás vyřešit... (5. 4. 2023)


České firmy se brání krizi masivní automatizací

Vytváření objednávek, smluv nebo účetních dokumentů. To jsou příklady nejčastějších procesů, jež stále větší počet firem řeší zcela automatizovaně pomocí sofistikovaných IT systémů. Rostoucí zájem... (7. 3. 2023)


Jak zrychlit uvedení produktu na trh a získat tak konkurenční výhodu

Zpráva společnosti Accenture podrobně popisuje, jak nové technologie pomáhají průmyslovým podnikům zkrátit dobu potřebnou k uvedení výrobku na trh. Zpráva, jež vychází z průzkumu uskutečněném... (11. 1. 2023)


Na co si dát pozor u chatbota

Chatboti a voiceboti stále častěji nacházejí uplatnění v oblasti zákaznického servisu, kde dokážou odbavit velkou část standardních klientských požadavků. Díky rychlosti jejich reakce mohou firmy... (9. 1. 2023)


Dvě třetiny malých a středních firem se v uplynulém roce setkaly s únikem dat

Společnost ESET ve svém průzkumu SMB Digital Security Sentiment Report 2022 zjišťovala vnímání kybernetických hrozeb u malých a středních firem (SMB). Vedoucích pracovníků společností v... (4. 1. 2023)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)