O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Pozor, od ledna 2021 platí nová pravidla pro létání s drony

Drony slouží nejen pro zábavu, ale také hlídají objekty, kontrolují stav elektrického vedení nebo se s nimi experimentuje jako s prostředkem dodávání balíčků z e-shopů.... (18. 1.)


Odborníci radí: Jaká počítačová rizika vám letos hrozí

Vše nasvědčuje tomu, že práce z domova a na dálku bude cílem kybernetické kriminality více než kdy předtím. Mírně napomůže zdokonalování a větší bezpečnost nástrojů,... (12. 1.)


Pozor na obrázek papriky v e-mailu, může vám ukrást citlivá firemní data

Nový druh takzvaného backdooru, škodlivého kódu, který umožňuje útočníkům proniknout do systému napadených firem a provádět skrytou špionáž i stahování citlivých dat, odhalila společnost Kaspersky.... (4. 1.)


Vishing: Při práci z domova pozor podvodné telefonáty od kyberzločinců

Před nárůstem kyberútoků na zaměstnance pracující z domova varuje společnost Check Point Research. Vishing je hlasový phishing a jedná se o telefonní podvody, které se... (28. 12. 2020)


E-shopy zapomínají na optimalizaci vyhledávání zboží, připravují se tak až o 40 % výdělků

České internetové obchody často zapomínají na optimalizaci vyhledávání zboží na svých stránkách. Zákazníci nakupující skrze vyhledávání totiž mají až pětkrát vyšší konverzi než ti, kteří... (17. 12. 2020)


Hackeři jsou v době pandemie aktivnější, útočí i na mobilní telefony

Nedávno zveřejněná rozsáhlá zpráva Evropského policejního úřadu (Europolu) o internetové kriminalitě oficiálně ukazuje, že globální pandemii Covid-19 intenzivně zneužívají i kybernetičtí zločinci. Pokračují v osvědčených... (15. 12. 2020)


Jak se letos daří prodejcům a kde nevyužívají potenciál

Jaký vliv má koronakrize na prodeje v letošním roce? Po takzvané první vlně pandemie se řada zemí vrátila do běžného režimu, ztráty však během léta... (14. 12. 2020)


Nové technologie chrání v prodejnách kvalitu jídla

Obchody Albert zavedly na čtyři své prodejny nový druh teplotních čidel. Jde o pilotní projekt. V příštím roce je plánují rozšířit na 26 prodejen. Teplotní... (10. 12. 2020)


Využívá už i váš e-shop umělou inteligenci?

Letošní pandemie koronaviru ovlivnila a urychlila změny v mnoha sférách. Jednou z nich je i nákupní chování, kde nebývalý zájem zaznamenali především majitelé e-shopů. S... (2. 12. 2020)


Samoobsluhy, roboti a další, aneb Zde je budoucnost zákaznických a podnikových služeb

Poskytování podnikových služeb či zákaznické podpory dnes stále častěji znamená nasazování technologií a inovací, které umožní, aby byl zákazníkův požadavek řešen rychle, bez chyb a... (19. 11. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)