O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Až pětina organizací zažije výpadek provozu v důsledku ransomwarového útoku

Acronis představil výsledky průzkumu, podle kterých 20 % českých organizací zažilo během posledních 12 měsíců výpadek provozu v důsledku ransomwarového útoku. Ransomwarovému útoku čelila zhruba... (10. 8.)


Ukradený účet na sociální síti - a co s tím?

Sdílení osobních informací, odpovědi na nevyžádané e-maily s instrukcemi pro obnovení hesla, klikání na všechny odkazy a nekontrolování URL adres jsou chyby, které mohou vést... (8. 8.)


Jak se mohou i malé a středně velké firmy bránit novým hrozbám

V současném prostředí hrozeb je prakticky jisté, že každá organizace se dříve či později stane cílem hackerského útoku. Pokud chtějí předejít nenapravitelné finanční újmě nebo... (5. 8.)


Počítač používá 94 % Čechů, pětina z nich více než 50 hodin týdně

Bezmála dvě třetiny Čechů používají počítač ve volném čase i ke své práci, další třetina pro něj najde využití pouze ve volném čase. Nejpoužívanějším programem... (3. 8.)


Náklady spojené s ransomwarovým útokem jsou 7x vyšší než samotné výkupné

Náklady spojené s ransomwarovým útokem jsou 7krát vyšší než samotné výkupné. Platba výkupného je tak jen malou částí skutečných nákladů, které oběť ransomwarového útoku zaplatí.... (1. 8.)


Plného potenciálu umělé inteligence využívá jen zlomek společností

Podle nového globálního průzkumu Accenture již většina společností zahrnula umělou inteligenci (AI) do svých obchodních strategií. Většina z nich ale stále nevyužívá potenciál, který umělá... (22. 7.)


Čtvrtina českých firem nemá dostatečné kybernetické zabezpečení

Během posledního roku se s kybernetickým útokem setkalo přibližně 32 % českých firem. Čtvrtina podniků si sice uvědomuje, že proti nim není dostatečně zabezpečena, ale... (12. 7.)


Jak zvýšit prodeje v e-shopu

Funkce vyhledávání představuje pro e-shopy stěžejní nástroj ke zvýšení konverzí i zlepšení zákaznické nákupní zkušenosti. V průměru ji používá přibližně pětina nakupujících (18,4 %), pro... (11. 7.)


Desetina chytrých telefonů je ohrožena kritickou zranitelností

Kritickou zranitelnost v čipech UNISOC, které používá 11 % chytrých telefonů na světě, odhalil Check Point Research, výzkumný tým společnosti Check Point Software Technologies. Hackeři... (7. 7.)


Na internetových bazarech čeká nebezpečí

Phishing, vishing, inzertní podvody, jejich kombinace a jiné formy podvodného jednání v kyberprostoru jsou stále rozšířenější. Aktuální statistiky Policie České republiky potvrzuje i průzkum společnosti... (1. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)