Zvýšená pozornost bude letos v oblasti ERP zřejmě věnována uživatelské přívětivosti a mobilitě, pokračovat bude nárůst popularity takzvané dvouvrstvé ERP strategie a cloudů. Ani letošek se... (21. 1. 2014)
Více než 8 z 10 - konkrétně 82 % - kontrolovaných poskytovatelů telekomunikačních služeb nemá své smluvní podmínky pro poskytování služeb zveřejněny v souladu se zákonem, tedy... (21. 1. 2014)
Firmy podnikající v kamionové dopravě v roce 2012 pracovaly s průměrnou ziskovou marží 1,77 % a zvýšil se počet těch, které v tomto oboru podnikají... (21. 1. 2014)
Sociální ekonomika má podle představitelů EU 10% podíl na HDP a je tak podle nich důležitým pilířem evropského hospodářství. Zaměstnává více než 11 milionů lidí,... (20. 1. 2014)
Poflakování zaměstnanců v práci není žádnou výjimkou: V prosinci nakupují dárky, v lednu visí na e-shopech kvůli výprodejům a brzy bude nabírat na intenzitě s blížící... (20. 1. 2014)
Aktuální průzkum ukazuje, že zákazníci poměrně často nakupují v jiném městě či obci, než bydlí. Incoma GfK se ve svém projektu Index tržního významu měst... (17. 1. 2014)
On-line zařizování takřka čehokoli, co je k životu potřeba, je stále populárnější. Ať už jde o on-line nákupy na internetu, komunikaci s úřady nebo třeba... (17. 1. 2014)
V oblasti pracovních nabídek prý nové zaměstnance stále častěji láká flexibilní práce. 81 % respondentů průzkumu uvádí, že pokud by se měli rozhodnout mezi dvěma podobnými... (17. 1. 2014)
Finanční správa ČR vydala upozornění pro plátce daně z příjmů ze závislé činnosti, že roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění za zdaňovací období 2013 nelze provést... (17. 1. 2014)
V polovině ledna 2014 vstupuje v platnost novela, kterou se mění Zákon o ochraně spotřebitele. Nová zákonná úprava přináší organizátorům předváděcích prodejních akcí povinnost předem ohlašovat... (16. 1. 2014)