ČOI vydala aktuální zprávu o předváděcích akcích. A výsledky? Opět byli spotřebitelé uváděni v omyl nepřesnými nebo nepravdivými údaji o nabízených výrobcích a zájezdech a... (12. 5. 2014)
Už třetí rok za sebou roste význam takzvané cenové image obchodu při výběru prodejny pro nákup elektro. V roce 2014 už je cenové vnímání obchodníka... (9. 5. 2014)
Generální Finanční Ředitelství, Sekce metodiky a výkonu daní, vydalo oficiální informace k registraci svěřenských fondů, které pomohou každému, kdo hodlá tohoto nového nástroje využít. Dodejme,... (7. 5. 2014)
Na nový regulační rámec evropského pojišťovnictví, směrnici Solvency II, bude již v předstihu připraveno téměř 80 % evropských pojišťoven. Vyplývá to z aktuálního průzkumu EY, podle... (7. 5. 2014)
Zatímco důvěra lidí v globální ekonomiku se za uplynulý rok zvýšila jen nepatrně, domácí ekonomika si podle českých manažerů vede lépe. 40 % oslovených českých... (6. 5. 2014)
Firmy zbytečně platí vysoké částky za přijímání nevhodných zaměstnanců. Také nízká schopnost zaměstnanců se rekvalifikovat či malá ochota přejít do jiného odvětvími stojí globální ekonomiku... (2. 5. 2014)
Výběr mobilního tarifu nemusí být snadnou záležitostí, navíc je možné se zde setkat s řadou mýtů a faktických omylů. Tyto základní chyby je přitom ve výsledku mnohdy... (30. 4. 2014)
V loňském roce zjistili inspektoři ČOI v průběhu 3363 kontrol prodeje tabáku porušení povinností stanovených zákonem o spotřebních daních celkem v 35 případech. Kromě zakázaného... (29. 4. 2014)
O něco více než polovina (55 %) šéfů světových bank považuje takzvané nové finanční instituce, tedy především ty využívajících extenzivně možnosti internetu, za konkurenční hrozbu pro tradiční... (28. 4. 2014)
Velikonoce jsou prvními jarními svátky, kdy spotřebitelé neváhají sáhnout hlouběji do peněženky na nákup nejrůznějších lahůdek a nešetří ani při výběru sladkostí pro koledníky nebo... (28. 4. 2014)