O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Technologie


Kyberzločin a darknet: V nabídce jsou kreditní karty, identity i útoky na mobilní zařízení nebo Facebook

Pozadí nelegálního obchodu s kradenými osobními údaji, falešnými doklady, hackerskými nástroji, útoky a kyberhrozbami na darknetu poodkryli zástupci Check Point Software Technologies. Světové ekonomické fórum... (4. 5.)


České firmy většinou výkupné nezaplatí

Češi jsou velmi disciplinovaní v otázce, zda platit či neplatit výkupné za odšifrování dat zablokovaných ransomwarem. V loňském roce získali kybernetičtí vyděrači platby pouze od... (26. 4.)


Podnikové počítačové sítě čelí rostoucímu počtu zranitelností i kombinovaným útokům

Podniky a organizace jsou stále více ohroženy kombinovanými útoky, které využívají mj. i rostoucího počtu zjištěných zranitelností. Podle statistik uvedených v The National Vulnerability Database... (16. 4.)


Bankovní identita: Co by měl vědět každý a co podnikatelé

Přibližně v polovině roku 2021 by se měla do ostrého provozu dostat bankovní identita (BankID), která lidem umožní přístup k nejrůznějším internetovým službám i portálům... (7. 4.)


Útok prostřednictvím dokumentů, na prodejích hackerského nástroje nezbohatli

Dvojice hackerů si za měsíc a půl vydělala přes 100 000 Kč prodejem hackerského nástroje APOMacroSploit. Do útočné kampaně se zapojilo přibližně 40 různých hackerů... (29. 3.)


Jak ukončit smlouvu s operátorem a jak přenést telefonní číslo k novému operátorovi

Velké firmy to mívají snazší, ale co malí podnikatelé a nepodnikající jednotlivci? Nejste-li spokojení se svým stávajícím operátorem, ať už kvůli výši ceny, nebo kvalitě... (25. 3.)


Útočné e-maily nedokáže rozpoznat 91 % běžných uživatelů

Malé a střední firmy (SMB) jsou ohroženy stále sofistikovanějšími e-mailovými útoky, které využívají nových spamových a phishingových technik. Dnes nezbytná vícevrstvá ochrana elektronické pošty, kterou... (24. 3.)


Zbavujete se čas od času počítače? Možná, že opravdu hodně riskujete...

Osobní data se nemusí krást pouze online. Z průzkumu společnosti Kaspersky vyplynulo, že část Čechů - a zřejmě i nejeden podnikatel - nepamatuje při vyřazování... (5. 3.)


Počet útoků vzrostl, firmy by měly být na pozoru

Nově vydaný Cloud Security Report společnosti Wandera odhalil nedostatečnou připravenost firem při přechodu na práci z domova. Kromě zvýšené aktivity útočníků je na vině nedostatečné... (18. 2.)


Bankovní identita: Jak snadno přistupovat k údajům od státu

Jednou z novinek a diskusním tématem letošního roku je využití bankovní identity. Bankovní identita je ve své podstatě metoda, díky které se ověřuje totožnost konkrétních... (12. 2.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)