České ženy jsou svou zálibou ve slevových akcích pověstné. Celkem 58 procent českých žen výhodné ceny vyhledává aktivně. Bezmála dvě třetiny Češek pak přiznaly, že... (13. 11. 2020)
Od začátku letošního roku podnikatelé založili 20 093 nových firem, což je o desetinu méně, než v roce 2019 a nejméně za poslední čtyři roky.... (12. 11. 2020)
Od adventu nás dělí již jen pár týdnů. Jisté je, že bude jiný. Covid-19 letos mění vše a dotkne se i toho, jak Češi tráví... (11. 11. 2020)
Stále více českých firem si nechce nechat ujet vlak v oblasti digitalizace dokumentů a hledá cesty, jak co nejsnáze projít procesem digitální transformace. Vzhledem k... (11. 11. 2020)
Většina Čechů nepočítá s tím, že by je čekal dostatečný důchod, a téměř polovina si na něj raději spoří. Další čtvrtina se na to chystá.... (10. 11. 2020)
Česká pošta oznámila, že navázala přímou spolupráci s populární internetovou obchodní platformou Aliexpress. Už letos by tak doručení zásilek z tohoto oblíbeného internetového tržiště mělo... (10. 11. 2020)
Práce z domova za posledních 6 měsíců skokově posílila bezprecedentním způsobem. Za tu dobu jsme měli možnost se o mnoha věcech poučit. Jaké časté problémy... (9. 11. 2020)
Na trh práce přichází generace Z – mladší, průbojnější a „modernější“ než jejich předchůdci mileniálové. Co nového lidé narození po roce 1995 firmám nabízejí? Především... (6. 11. 2020)
Analytici společnosti Gartner identifikovali pět oblastí digitálního a online prodeje, které se promění v důsledku posunů v chování zákazníků a akcelerace digitálních investic v reakci... (5. 11. 2020)
Snaha o srovnání úrovně mezd v jednotlivých regionech ČR vzala letos za své. Po letech se opět začaly v ohodnocení zaměstnanců projevovat zásadnější regionální rozdíly.... (4. 11. 2020)