Vytvořit si rezervu na horší časy nebo na důchod. To jsou dva hlavní důvody, které by přiměly 58 procent Čechů poprvé investovat. Zabezpečit své děti... (23. 6. 2016)
Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na hospodaření agentury CzechTourism a Centra pro regionální rozvoj v letech 2012 až 2014. Kontroloři prověřili více než 326 milionů... (22. 6. 2016)
Preventivní kontroly České obchodní inspekce zaměřené loni na prodejce alkoholu neprokázaly nabídku, prodej či skladování alkoholických nápojů, které by neodpovídaly požadavkům zákona o spotřebních daních... (21. 6. 2016)
Ministerstvo financí zveřejnilo v červnu již pojedenácté Zprávu o vývoji finančního trhu, která shrnuje nejdůležitější změny v jednotlivých sektorech finančního trhu v uplynulém roce, a... (20. 6. 2016)
Refinancování hypotéky, a to pro nemovitosti pro bydlení i na investici, se stalo v posledních letech trendem. Díky refinancování můžete nahradit po konci fixace úrokové... (17. 6. 2016)
Češi si vybírají auto zejména podle jeho ceny. Chtějí mít možnost srovnat více nabídek a o ceně vyjednávat (83 %). Především majitelé nových vozů dávají... (16. 6. 2016)
Které jsou největší firmy v ČR - z hlediska zaplacených daní? Jejich seznam vám přinášíme. Dodejme, že Ministerstvo financí a Generální finanční ředitelství uspořádalo na... (15. 6. 2016)
Česká republika se prý může pochlubit nejnižším výskytem nelicencovaného – tedy pirátského – softwaru v regionu. Je to prý zejména díky průběžným aktivitám na ochranu... (14. 6. 2016)
Uvažujete o rekonstrukci či dílčím vylepšení bytu nebo domu? Hodnotu domu můžete jednoduše zvýšit pořízením klíčového vybavení, které navíc přinese radost a užitnou hodnotu. A... (13. 6. 2016)
I když se možná na začátku cesty cítíte za volantem svěží a ostražití, po stovce kilometrů se dostaví únava. Přijde pozvolna a nenápadně a s... (10. 6. 2016)