Technické inovace se na nás řítí jedna za druhou a zdá se, že kdo je nevyužije ku svému prospěchu, ten riskuje, že ho smetou. Do... (29. 1. 2020)
Mnohé e-shopy nabízejí velké množství levného zboží, často i s dopravou zdarma. To je na první pohled pro nakupující výhodné. Kupující ovšem většinou nevědí, že... (28. 1. 2020)
Přibližně 85 % lidí si myslí, že jim přerůstají přes hlavu technologie a je třeba si občas odpočinout také od nich. Jen menší část ale... (22. 1. 2020)
Na jednu otevřenou pozici se v průměru hlásí méně lidí než před rokem, lidé jsou totiž při změně zaměstnání mnohem opatrnější. Výjimkou je Praha a... (13. 1. 2020)
Češi si v posledních třiceti letech více oblíbili obiloviny, luštěniny, zeleninu a ovoce. Poklesla naopak spotřeba konzumního mléka, masa, brambor a cukru. V roce 2018... (3. 1. 2020)
V praxi se sice daří naplňovat některé aspekty vize zdravotnictví budoucnosti - dnes je tento sektor více orientovaný na pacienta, více zapojuje „do hry“ všechny... (19. 12. 2019)
Zatímco reklamovat obuv či elektroniku si spotřebitelé už zvykli, ve stravovacích zařízeních je často drží zpátky ostych a neznalost práv. Přitom v restauraci uzavírají kupní... (17. 12. 2019)
Internet je plný nejrůznějších her a soutěží a jedním z důvodů bezpochyby je fakt, že lidé jsou hraví a hry chtějí. Nechat vyrobit například trička... (2. 12. 2019)
I když všichni víme, že jakékoli předpovědi mohou být ošidné, připravovat se na budoucnost prostě musíme – protože, jak se říká, štěstí přeje připraveným. Proto... (2. 12. 2019)
Vysoká míra automatizace, rozšiřování lidských dovedností prostřednictvím technologií, ale třeba i využití technologie blockchainu, známé třeba z Bitcoinu – to je jen několik příkladů, jak technologie... (2. 12. 2019)