O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé

Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Hackeři na vás nejčastěji zaútočí přes hesla

Nejčastěji se čeští uživatelé setkávají s kybernetickými útoky na hesla uložená v prohlížečích. Ta představují na černém trhu cennou komoditu. Škodlivý kód, prostřednictvím kterého na... (8. 7.)


Brigádníkům se nechce pracovat rukama, přednost dávají kancelářím

Brigádnických míst je letos málo, a i zájem studentů je nižší než v předchozích letech. Navíc mladí lidé preferují práci v kanceláři, do zemědělství ani... (7. 7.)


Trvalý pobyt v pronajatém bytě - lze ho zakázat?

Některé nájemní smlouvy obsahují ustanovení, které nájemcům nedovoluje zřídit si v nájemním bytě trvalý pobyt. Takový zákaz však nemusí nájemce respektovat. Upozorňují na to odborníci... (2. 7.)


Zlatý Bitcoin láká minery i podvodníky

Bitcoin v uplynulých měsících dosáhl mnohými nečekaného maxima a to k němu opět přitáhlo pozornost médií i těch, kdo na něm chtějí rychle zbohatnout. Přibývají... (1. 7.)


Úspěšné podniky zvládají dokonalý e-mail marketing

I když na první pohled ve světě marketingu dominují komunikačním kanálům sociální sítě, není to úplná pravda. Nejčastěji využívanou platformou je totiž stále e-mail, který... (30. 6.)


V tuzemsku rychle přibývají nové firmy

Za první tři měsíce letošního roku zaniklo méně firem, než ve stejném období roku 2020. Podnikatelé také ve srovnání s loňskem zakládali více nových společností.... (29. 6.)


Recept na úspěch v byznysu: Inovujte, příjmy vám porostou několikanásobně rychleji

Výsledky nové studie společnosti Accenture ukazují, že společnosti, které během pandemie covid-19 výrazně investovaly do technologií, v porovnání s konkurencí významně zlepšily své možnosti růstu.... (28. 6.)


Lidé v obchodech pilně utrácejí, víme, kterým se daří nejlépe

Několikaměsíční omezení maloobchodu pozměnilo nákupní zvyklosti Čechů. Vyplývá to ze zjištění společnosti Dotykačka, jejíž pokladní systém využívá víc než 3 000 tuzemských obchodů. Podle odhadu... (25. 6.)


Pozor na chyby při vyřizování reklamací

Obchodníci se při přijímání a vyřizování reklamací dopouštějí mnohých nešvarů, které však běžný spotřebitel snadno neodhalí. Kupující se ale leckdy už dobře orientují v právních... (24. 6.)


Jak prodat byt s hypotékou

Některé lidi při hledání nemovitosti ke koupi může odradit fakt, že je vyhlédnutý dům či byt zatížen nesplacenou hypotékou. Odborníci se ale shodují, že se... (23. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)