O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2022
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Nové Pozoruhodné IT produkty pro rok 2022
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

V Česku meziročně přibylo 100 % nových vozidel na LPG

Zejména kvůli razantnímu zdražení benzínu a nafty se i letos prudce zvyšuje zájem o vozy na LPG. V pololetí byly registrováno skoro 2 000 nových... (12. 9.)


V Česku přibylo nejvíc živnostníků za posledních šest let

Během prvních šesti měsíců tohoto roku zahájilo svou podnikatelskou činnost 38 697 živnostníků a ukončilo ji 24 687 živnostníků. Celkem tedy přibylo 14 010 podnikatelů,... (9. 9.)


Jak snížit svou energetickou náročnost

České společnosti aktuálně hledají způsoby, jak snížit svou energetickou spotřebu a změnit své podnikatelské aktivity na více udržitelné. Důvodem jsou extrémně vysoké náklady na energie... (8. 9.)


Pozor na ně: 5 nejčastějších technik sociálního inženýrství

Sociální inženýrství využívá – často zákeřným způsobem – lidských emocí k dosažení pochybných cílů, ať již k získání fyzického přístupu do kanceláří či k online... (7. 9.)


Kolik je v Praze neobydlených bytů? Desítky tisíc

Někdo drží volný byt pro děti, až vyrostou, jiný ho plánuje rekonstruovat, další pak jen spoléhá na pravidelný růst hodnoty bytu. Mnoho majitelů nabízí byt... (6. 9.)


V Česku vzniká stále méně firem

Během prvních šesti měsíců tohoto roku vzniklo v České republice celkem 14 883 obchodních společností. To je o 6,6 % méně než vloni za stejné... (5. 9.)


Plánovací kalendář 2023 zdarma ke stažení i k vytištění

Opět pro vás máme praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2023. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke... (2. 9.)


Hrozba pro vaši nemovitost: Obtěžující sousedi

Příjemné letní večery přímo vybízí k odpočinku na zahrádkách, terasách nebo balkonech. Co ale dělat, když tyto chvíle pravidelně kazí bezohlední sousedé dýmem z grilu... (1. 9.)


Problémy českých průmyslových podniků v oblasti IT

České průmyslové podniky v současné době čelí řadě výzev, které mohou zásadně ovlivnit jejich budoucnost, a dokonce i jejich přežití. Od dramatického nárůstu cen energií,... (31. 8.)


Jak vést lidi, jak jim zadávat úkoly, jak je motivovat

Vysvětlení pracovních úkolů patří k největším chybám při řízení lidí vůbec. Nesprávné zadání přitom vede k výsledku práce, který je chybný nebo nedostatečný. Nejasné či... (30. 8.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2022 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)