Od roku 2022 bude platit povinnost instalace nových měřidel pouze s dálkovým odečtem. Uživatelé by zároveň měli být mnohem lépe informovaní, nejspíše už od roku... (5. 11. 2021)
Prorůstání informačních technologií firmami je trendem několika posledních desetiletí, nicméně takzvaná digitální transformace posouvá tento proces na zcela novou úroveň. Digitální technologie už nejsou pomocným... (5. 11. 2021)
U moderních technologií trávíme občas více času, než bychom sami chtěli. V době pandemie Covid-19 se práce či distanční výuka staly každodenní součástí všedního dne.... (4. 11. 2021)
I když se o digitalizaci dokumentů již několik let hodně mluví, realita mnohde za optimistickými představami zaostává. I tam, kde se digitalizace daří, navíc leckdy... (4. 11. 2021)
Pandemie zrychlila digitální transformaci v různých oblastech podnikání o tři až čtyři roky, protože manažeři byli nuceni investovat a digitálně modernizovat. S tím, jak se... (3. 11. 2021)
Jak covidový rok ovlivnil naši fyzickou aktivitu i celkovou kondici? Na to se ve své studii pro společnost HUAWEI zaměřila výzkumná agentura IPSOS. Výsledky ukázaly,... (2. 11. 2021)
Odborníci pozorují na trhu realit nástup nového trendu. V porovnání s minulými lety si nemovitosti pořizuje stále více seniorů. Nejčastěji se jedná o seniory, kteří... (1. 11. 2021)
Investice do drahých kamenů nebo do slitků drahých kovů se může zdát bezpečná, obzvláště, pokud kupujete drahokamy nebo slitky zatavené v ochranném obalu s certifikátem.... (29. 10. 2021)
Aktuální data o cestování uživatelů ukazují postupný návrat lidí ke služebním cestám a k dojíždění do práce. Uvolňování mezinárodních omezení pro cestování již tedy začíná... (27. 10. 2021)
Růst sazeb hypotečních úvěrů se ne a ne zastavit. Také v srpnu pokračovalo zdražování hypoték, když průměrná úroková sazba vzrostla podle ukazatele Fincentrum Hypoindex o... (26. 10. 2021)