Zaměstnanci na počítačích a mobilech promrhají 65 minut denně, což je o 4 minuty více než předchozí rok. Převedeno do průměrné hrubé mzdy zaměstnance zaměstnavatel... (20. 7. 2018)
"Organizace napříč všemi sektory a bez ohledu na svou velikost procházejí digitální transformací. Ze své zkušenosti vím, že je to jedno z nejzásadnějších rozhodnutí, před... (20. 7. 2018)
Česko je dnes z pohledu inovací pod průměrem zemí EU a za pár let tak může být ještě hůř. Problémem je i přílišná koncentrace inovací... (19. 7. 2018)
Nízká nezaměstnanost nahrává vyšší fluktuaci. Co jsou však hlavní důvody, kvůli kterým Češi opouští své zaměstnavatele a hledají nové? Dle nedávného průzkumu zaměstnaneckých preferencí Randstad... (18. 7. 2018)
Marek Liba už jako malý kluk sestrojoval různé mechanismy a opravoval, co bylo potřeba, a tak jednoho dne dospěl k závěru, že se tím bude... (17. 7. 2018)
Největší rezidenční developer Central Group (CG) přichází s návrhem vytvoření fondu veřejných investic, který by mohl pomoci řešit současnou krizi dostupného bydlení. Do tohoto fondu... (17. 7. 2018)
Účetní se nyní musejí zabývat účtováním kryptoměn ve firmách, které s nimi začaly obchodovat. V ČR je v současné době odhadem okolo 5 % společností,... (13. 7. 2018)
Výsledky studie o budoucím obchodování mezi podniky představila společnost SAP Ariba. Dle ní dojde k významným změnám nejen v oblasti samotného nákupního procesu a zajištění... (12. 7. 2018)
Petra Šůchová vyrábí a prodává čokoládové lanýže, a to pod obchodní značkou „Rokycanské kuličky”. První nápad na tento druh podnikání dostala před třemi lety a... (10. 7. 2018)
Odvětví médií a zábavního průmyslu v Česku poroste v následujících pěti letech tempem 5 % ročně, nahoru ho potáhne především digitální oblast. Naopak novinám budou... (9. 7. 2018)