O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

O své klienty se v roce 2021 obává 67 % účetních

Rok 2020 se nezapíše do dějin účetnictví jen jako rok COVIDu, ale také jako rok velkých změn v pracovních postupech a návycích. Ovlivnil všechny profese.... (13. 1.)


Odborníci radí: Jaká počítačová rizika vám letos hrozí

Vše nasvědčuje tomu, že práce z domova a na dálku bude cílem kybernetické kriminality více než kdy předtím. Mírně napomůže zdokonalování a větší bezpečnost nástrojů,... (12. 1.)


Covid-19 nutí banky ke změnám

Podle nové zprávy společnosti Accenture musí banky modernizovat své platební systémy a přejít k digitálním platbám. Vyžaduje to změna chování lidí v souvislosti s pandemií covid-19. Do roku... (11. 1.)


Test: Které ústenky, roušky a respirátory jsou kvalitní a které ne

Ještě nedávno byly roušky na ulici typickým atributem asijských turistů. Kvůli koronavirové pandemii se s nimi nyní sžívá celý svět. Orientace na rozbujelém trhu s... (8. 1.)


Mnohé firmy plánují propouštění, některé profese ale chybějí

Zaměstnavatelé v České republice hlásí pro první čtvrtletí 2021 utlumené náborové aktivity. 8 % zaměstnavatelů očekává nárůst počtu pracovních sil, 9 % předpovídá snížení počtu... (7. 1.)


Trh ojetých automobilů se během druhého lock-downu propadl o dalších 23 %

Druhá vlna koronakrize a opětovné uzavření kamenných prodejen drasticky prohloubilo ztráty na českém trhu ojetých vozů. Výsledkem je meziroční propad obratu o více než 48... (6. 1.)


Byty v Praze je často třeba koupit ještě na papíře

Velká poptávka po novém bydlení, nedostatečná nabídka v důsledku pomalého povolování a vnímání koupě nemovitosti jako investice do budoucna. Kombinace těchto faktorů vede v hlavním... (5. 1.)


Pozor na obrázek papriky v e-mailu, může vám ukrást citlivá firemní data

Nový druh takzvaného backdooru, škodlivého kódu, který umožňuje útočníkům proniknout do systému napadených firem a provádět skrytou špionáž i stahování citlivých dat, odhalila společnost Kaspersky.... (4. 1.)


Počet ohrožených firem v ČR letos vzrostl o čtvrtinu

Pandemie nového onemocnění COVID-19 tvrdě zasáhla ekonomický vývoj v ČR. Počet ohrožených firem do konce října meziročně vzrostl o 26 % ze 17 400 v... (31. 12. 2020)


V Praze se chystá 120 000 nových bytů. Jak nová nabídka zahýbe trhem?

V hlavním městě se nyní připravuje 120.649 nových bytů v 762 projektech. Jen necelých 40 % z nich již ale vstoupilo do některé z fází... (30. 12. 2020)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)