Jak může zaměstnavatel podpořit zaměstnance, aby podávali skvělé výkony


Lidé v produktivním věku často v práci tráví zhruba čtvrtinu svého života. Asi nikdo z nás nemůže zodpovědně prohlásit, že po celou tuto dobu všichni pracují výhradně na sto procent. Co vše může pracovní výkon ovlivnit? Odborníci z konference Workspace Summit nabízejí 10 zásadních tipů.
Dokonalé počítače, o které se nemusíte starat - a na co si dát pozor


Ty tam jsou doby, kdy firmy zpravidla vlastnily všechny počítače, které potřebovaly. Dnes mají situaci daleko jednodušší, mohou se snadno rozhodnout, kterou část takzvaného IT (informační technologie) vlastnit a kterou si pronajímat. Populárním řešení je například vlastnictví koncových zařízení (notebooků, mobilních telefonů) a využívání externích serverů v takzvaném cloudu.
Investice do evropského sektoru digitálních technologií jsou extrémně lákavé


Digitálním technologiím se v Evropě nebývale daří. Potvrdil to nejnovější průzkum atraktivnosti Evropy pro zahraniční investice, který každoročně provádí společnost EY. Podle něj se v odvětví digitálních technologií vloni uskutečnilo rekordních 1 227 zahraničních investičních projektů, což je o 5 % víc než v roce 2017.
Jak se daří byznysu s doplňky stravy a s volně prodejnými léčivy


Na českém trhu je v současné době dostupná celá řada různých doplňků stravy a volně prodejných léčivých přípravků. Pro spotřebitele bývá obtížné se vyznat v záplavě výrobků prodávaných v lékárnách bez lékařského předpisu a zejména spolehlivě odlišit dva základní typy těchto výrobků – doplňky stravy a léčivé přípravky. Co je podmínkou jejich úspěchu?
Industriální tisk čeká růst, velkou příležitost v něm vidí i Konica Minolta


Konica Minolta se výrazně angažuje na českém trhu industriálního tisku (IP). Začlenění technologie takzvaných tiskových hlav přímo do výrobního procesu nového produktu aktuálně řeší desítky firem v ČR, v čemž firma vidí velkou příležitost. I proto dochází k posílení obchodních aktivit Konica Minolta v tomto segmentu a ke změnám, které by měly pomoci dále posílit pozici firmy na trhu.
Pokročilé aukce - budoucnost online nákupu automobilů?


Digitální aukci automobilů představuje pod novou značkou ADESA Europe společnost KAR Auction Services. ADESA Europe nabízí prodejcům i nákupčím po celé Evropě celou škálu aukcí vozů, přepravu, financování a související podporu.
GDPR pomohlo zvýšit bezpečnost dat ve firmách


Díky GDPR se zlepšila informační bezpečnost firem a povědomí o datové hygieně. Dalším krokem by měly podle odborníků z Esetu být dlouhodobé investice do vzdělávání zaměstnanců.
Internet v práci potřebují hlavně Pražané a vysokoškoláci


Práce bezmála poloviny (42,6 %) Čechů je závislá na internetu. Vyplývá to z výzkumu, který pro Vodafone Nápad roku mezi tuzemskou populací realizovala agentura Stem/Mark. Dalších 21,7 % respondentů internet v práci potřebuje, ale dokázali by se bez něj obejít.
<<< Novější články | Starší články >>>

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>
Konkrétněji, prosím
My ale nikde nepíšeme, že jinde se to neděje. Pokud máte informace o konkrétních větších výpadcích, ocen...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)