O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Na co si dávat pozor, když jste on-line na dovolené

Dovolená zcela offline se pro mnohé majitele firem i zaměstnance stává spíše výjimkou než pravidlem. Často jsou přitom on-line nejen vrcholoví manažeři, ale i běžní... (31. 7.)


Pro většinu mladých Čechů je v práci nejdůležitější flexibilita

Nejdůležitějším aspektem při výběru práce je pro mladé Čechy rovnováha mezi pracovním a osobním životem, brzkou pracovní dobu by si zvolila jen 2 % dotázaných... (30. 7.)


Řada nemovitostí je nabízena pod cenou

Mnoho prodávajících má při prodeji nemovitosti přehnané nároky, a tak je dnes podle odborníků zcela běžné, že se nemovitosti nakonec prodají i se slevou více... (29. 7.)


Pozitivum krize: Nárůst počtu neplatičů DPH zpomalil

Letos v ČR přibylo 953 subjektů, které nespolehlivě odvádí DPH. Meziročně se jejich počet zvýšil o 15 %, nicméně přírůstek za poslední kvartál, který činil... (28. 7.)


Jak postavit chytřejší, energeticky efektivní a pohodlné domy

Chytrá řešení bydlení už dokážou leccos. Teplota v místnosti se může automaticky přizpůsobovat chování a pocitům lidí, kteří v bytě žijí, energie mohou být zálohované.... (27. 7.)


Pravidla čerpání dovolené

Než vaši zaměstnanci vyrazí za hranice všedních dní, musí si požádat o dovolenou. Na termínu dovolené se obvykle zaměstnanci mohou se svým zaměstnavatelem dohodnout, ale... (27. 7.)


Bydlení v Evropě, v Česku se dále nafukuje bublina

Ceny bydlení v Česku se v prvním čtvrtletí letošního roku meziročně zvedly o téměř deset procent. Ukazují to výsledky mezinárodně srovnatelného Indexu cen bytových nemovitostí... (24. 7.)


Byznys s e-sportem: Vítěz Czech Hearthstone Masters má šanci na miliony korun

Takzvaný e-sport je stále populárnější. Již tento víkend se bude například konat Czech Hearthstone Masters, zřejmě největší turnaj ve hře Hearthstone, který se v ČR... (23. 7.)


Účtování zaměstnaneckých benefitů: Co je pro koho výhodné?

Mezi nejčastější a zaměstnanci nejoblíbenější benefity patří stravenky. Tento benefit mají rádi také zaměstnavatelé, protože jde o uznatelný daňový náklad, který je osvobozen od daně... (23. 7.)


Ani vašim službám v cloudu se nevyhýbají zranitelnosti

Téměř tři čtvrtiny organizací zaznamenaly v uplynulém roce bezpečnostní incident ve veřejném cloudu – včetně ransomwaru a dalšího malwaru, odcizení dat, kompromitovaných účtů a cryptojackingu.... (22. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)