O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Moderní technologie pomáhají i dnes

V dnešních dnech se objevuje řada negativních zpráv, ale přesto je třeba hledět kupředu. Pokud vás zajímá, jak se může brzy proměnit náš každodenní život... (25. 3.)


Kvůli snižování emisí se nemusíme vracet do jeskyní. Pomohou digitalizace a 5G

Mezinárodní skupina odborníků zveřejnila report Exponential Roadmap. Ten navrhuje řešení, jak v celosvětovém měřítku snížit do roku 2030 emise skleníkových plynů na polovinu a významně... (24. 3.)


Jak zajistit zaměstnancům bezpečnou práci z domova

Vzhledem k aktuálnímu nařízení české vlády i vzhledem k celosvětové situaci roste a bude dále růst počet zaměstnanců pracujících z domova. Zavírají se školy, ruší... (19. 3.)


Firmy chybují a bezpečnost jejich dat je v ohrožení

Říká se: Každé tři měsíce je třeba měnit heslo. Musí obsahovat kombinaci písmen malých a velkých, číslic a speciálních znaků. Jen tak bude firemní IT... (13. 3.)


Velkou hrozbou pro mobilní telefony jsou falešné antiviry

Nejčastější hrozbou pro mobilní zařízení s operačním systémem Android zůstává scareware, tedy software, který se snaží uživatele vystrašit. Ten podvodem láká z uživatelů peníze. Vážným... (12. 3.)


Budoucnost práce: Jak ji změní technologie

V důsledku rozvoje nových technologií vstupují do většiny profesí inovativní procesy, které je třeba chápat a učit se je za pochodu. Roky staré vědomosti ztrácejí... (9. 3.)


Co očekávat od robotizace a jak se na ni připravit

Vstupem do další dekády se začíná psát nová kapitola robotizace. Desetiletí, které pravděpodobně přinese skutečný boom umělé inteligence (AI), předznamenává konec některých pracovních pozic, v... (5. 3.)


Konkurenční výhoda: Jak využít ve své firmě cloud na maximum

Využívání cloud computingu je v současném IT samozřejmostí a v leckterých oblastech už jde o dominantní řešení. Firmy mají běžně připravenou multicloudovou strategii, která jim... (3. 3.)


Digitalizace dokumentů se firmám vyplácí

Pouhým zavedením automatizovaného přepisu údajů z naskenovaných dokumentů, tzv. vytěžením, ušetřily sledované firmy více než 65 milionů korun. Přestože poptávka po digitalizačních službách v tuzemsku... (3. 3.)


Jak na pravidla ochrany dat v rámci dodavatelského řetězce

Téměř třem čtvrtinám (71 %) společností, které mají se svými partnery a subdodavateli nastavená specifická pravidla pro zpracovávání dat, se po incidentu ovlivňujícím bezpečnost sdílených... (2. 3.)


Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)