Technologie


Workplace Hub: Inteligentní platforma pro pracoviště budoucnosti


Nové řešení podnikového IT, sjednocující všechny technologie organizace pomocí jediné centralizované platformy, představila společnost Konica Minolta. Workplace Hub je navržen pro pracoviště budoucnosti všech velikostí a podporuje jejich digitální transformaci. Co přesně to znamená a jak vše funguje?

(březen 2017) Celý článek >>>Jak řeší docházku zaměstnanců v cloudu české firmy?


Víte, jak probíhá online evidence docházky ve firmě? Zvažujete její zavedení? Vysvětlíme vám fungování evidence na příkladu úspěšné česko-slovenské platformy TULIP.

(březen 2017) Celý článek >>>Většina českých firem už umí efektivně analyzovat svá data


S produkty pro analýzu firemních dat pracuje v Česku efektivně 57 % společností, mezi IT firmami je to dokonce 9 z 10. Nejčastěji se společnosti zaměřují na informace o svých zákaznících a klientech. Ukazuje to mezinárodní průzkum KPMG Puls ekonomiky.

(březen 2017) Celý článek >>>Balíky budou v ČR rozvážet elektromobily


První balíky společnosti GLS se budou v ČR pravidelně rozvážet elektromobilem již v tomto pololetí. Do dvou let pak plánuje pořídit až desítky dodávek na elektřinu. Tímto krokem celoevropský balíkový přepravce GLS pokračuje v rámci programu ThinkGreen.

(březen 2017) Celý článek >>>Starší články >>>

Příspěvky čtenářů do rubriky Technologie


Problém s telefonem: Váš systém je poškozen virem - a co teď?


Občas se to prostě stane: Brouzdáte na telefonu internetem a najednou se objeví hláška, že je váš chytrý telefon napaden virem. Základní rada, co dělat, je jednoduchá: Nepropadejte panice. I když může hláška třeba rudě blikat, telefon možná vibruje a třeba se i může zdát, že se hlášky nemůžete zbavit, ještě to neznamená, že máte opravdu nějaký vážný problém. Ten ale můžete mít, pokud zpanikaříte a uděláte něco nevhodného. Takže - co teď?

(říjen 2016) Celý článek >>>The Big Problem with your Phone: Your system is damaged by a virus - now what?


Sometimes it just happens: You are browsing the internet on your phone, and suddenly a message appears saing your smart phone is infected by a virus. Basic advice on what to do is simple: Do not panic. Although the message may be flashing red, the phone may vibrate, and maybe even the messages stubbornly stays on your display whatever you are trying to get rid of, it does not mean that your phone has a serious problem. But you can have the problem if you panic and do something inappropriate. So - what now?

(říjen 2016) Celý článek >>>Dell: Levný značkový tablet s Windows 8.1


Plnohodnotný počítač s Windows 8.1, který váží jen 400 gramů, má podobu tabletu a stojí jen cca 6 tisíc Kč bez daně? Přesně tím by mohl být Dell Venue 8 Pro, levný značkový tablet s Windows 8.1. Parametry nejsou zlé - 8palcový displej s 1280x800 body, 2GB RAM a 32GB flash disk postačí pro běžnou práci.

(říjen 2013) Celý článek >>>Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČRFiremní informační systémy, Formuláře - podnikání

Anketa


©2013-2017 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)