O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Mnohé české firmy zaspaly a dohánějí mnohaletý dluh v digitalizaci

Pro mnohé firmy v Česku jsou nové IT technologie prioritou. I přesto jejich implementace leckdy postupuje velmi pomalu. Důkladnou prověrkou pro podnikové IT byla jarní... (12. 10.)


Dejte si ve firmě pozor na vyděrače

Je až příliš snadné dostat se do situace, kdy máte jen dvě možnosti: Buď zaznamenáte velké ztráty nebo zaplatíte vyděračům. Proč? Techniky hackerů se rychle... (8. 10.)


Nejvážnější hrozbou zůstává spyware, cílem jsou uživatelská hesla

Kybernetické hrozby se po koronavirové krizi ustálily. Typickou hrozbou pro Českou republiku zůstal spyware, který má za úkol odcizit uživatelská hesla. Podobné útoky je možné... (6. 10.)


Nanočočky i autonomní vozidla: Nové české vynálezy dobývají svět

Zřejmě největší veletrh inovací v ČR přilákal do pražského Fora Karlín v úterý 29. 9. 2020 zájemce o trendy v nových technologiích z řad zástupců... (1. 10.)


České patenty pomáhají nástupu autonomní dopravy

Tento rok představila skupina Valeo v americkém Las Vegas prototyp autonomního droida na elektrický pohon určeného pro rozvoz jídel ve městech. Ten využívá ke koordinaci... (28. 9.)


Centrio má rozsáhlý výpadek připojení k internetu

Rozsáhlý výpadek připojení k internetu hlásí dnes, 21.9.2020, klienti poskytovatele Centrio. Výpadek se dotýká řady pražských čtvrtí a zprvu o něm nebyly od poskytovatele připojení... (21. 9.)


Krize způsobí přesun výroby v globálním měřítku

Pandemie COVID-19 paralyzovala řadu důležitých částí ekonomického i běžného života. Jedním z ohrožených prvků je plynulost mezinárodního dodavatelského řetězce. Evropa byla ohrožena výpadkem produkce a... (14. 9.)


Data pro maturity a přijímačky ochrání umělá inteligence

Zvýšit ochranu dat maturitních a přijímacích zkoušek a bezpečnost v okolí tiskových produkčních strojů má technologie Konica Minolta kombinující tzv. chytré kamery s aplikací využívající umělou inteligenci... (10. 9.)


Pokročilé technologie zpracování biometrických dat ve financích

Na 40 % českých finančních institucí používá nejrůznější biometrická data. Vyplývá to z analýzy jejich prohlášení o ochraně a zpracování citlivých údajů. Nejvíce, a to... (8. 9.)


Zjistěte více na konferenci: Moderní informační systémy podporují automatizaci

Současná situace v šíření onemocnění Covid-19 klade na řadu firem nové nároky a mnohé z nich jsou nyní více než kdy jindy závislé na nejmodernějších... (1. 9.)


Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)