O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Vyděrači mohou napadnout i vaši firmu

Globální průzkum The State of Ransomware 2020 odhalil, že zaplatit kyberzločincům za obnovu dat zašifrovaných během ransomwarového útoku není snadnou ani nenákladnou cestou k nápravě.... (29. 5.)


Proč si ve vašem e-shopu klienti neukládají své údaje

Téměř dvě třetiny Čechů si na e-shopech neukládá své platební údaje, mnozí si nevytvoří ani účet pro opakovaný nákup. Důvodů může být řada, těmi zásadními... (19. 5.)


Nový CRM systém pomůže prodejcům automobilů

Pomoc zákazníkům z oboru automotive s akvizicí nových klientů, zvýšení zákaznické spokojenosti a komplexní řízení obchodních procesů slibuje nové řešení společnosti Konica Minolta. Ta vyvinula... (28. 4.)


Nákup svíček pro automobil není žádná věda, je ale třeba přemýšlet

Abyste byli schopni nastartovat motor vašeho auta, budete na to potřebovat palivo, vzduch a samozřejmě svíčky zapalování. Svíčky zapalování jsou důležitými prvky, protože jejich funkcí... (28. 4.)


Microsoft: Způsob práce se výrazně mění a už to tak zůstane

Pandemie koronaviru způsobila, že naše pracovní i školní prostředí procházejí dramatickými změnami. Miliony lidí po celém světě se přizpůsobují této nové situaci, způsob jejich práce se... (27. 4.)


Nový systém chce zbořit největší bariéry v digitalizaci firem: čas a peníze

Vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem představila Konica Minolta. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až... (15. 4.)


Online trh se mění: Komu koronavirus prospívá a komu škodí

Problémy spojené s opatřeními proti šíření koronaviru nedopadají ani zdaleka na všechny stejně. Jak je to u e-shopů?Nejvíce vzrostly prodeje v kategorii potravin, a to... (2. 4.)


Moderní technologie pomáhají i dnes

V dnešních dnech se objevuje řada negativních zpráv, ale přesto je třeba hledět kupředu. Pokud vás zajímá, jak se může brzy proměnit náš každodenní život... (25. 3.)


Kvůli snižování emisí se nemusíme vracet do jeskyní. Pomohou digitalizace a 5G

Mezinárodní skupina odborníků zveřejnila report Exponential Roadmap. Ten navrhuje řešení, jak v celosvětovém měřítku snížit do roku 2030 emise skleníkových plynů na polovinu a významně... (24. 3.)


Jak zajistit zaměstnancům bezpečnou práci z domova

Vzhledem k aktuálnímu nařízení české vlády i vzhledem k celosvětové situaci roste a bude dále růst počet zaměstnanců pracujících z domova. Zavírají se školy, ruší... (19. 3.)


Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(45)