O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Omezení volného pohybu v souvislosti s šířením koronaviru

Vláda nově zakázala volný pohyb osob na území celé České republiky, s účinností ode dne 16. března 2020 od 00:00 hod. do dne 24. března... (17. 3.)


Inovativní firmy budou nabírat další zaměstnance

České firmy využívající moderní technologie a inovace plánují v příštích dvou letech nabírat nové zaměstnance. Výjimkou nejsou plány navýšit počet pracovníků o více než 50... (17. 3.)


Kdy přijdou: Změna na letní čas 2020, změna na zimní čas 2020

Změna na letní čas a poté i na zimní čas mají vliv jak na jednotlivce v jejich soukromém životě, tak na podnikatele a podnikání obecně.... (16. 3.)


Koronavirus a COVID-19: Zásahy vlády, dopad na ekonomiku

Koronavirus a COVID-19 jsou aktuálně nejvýznamnějšími tématy nejen běžné populace nebo zdravotníků, ale také podnikatelů a ekonomů. Jak dopadne šíření viru, nemoci, kterou způsobuje, a... (14. 3.)


Ekonomické dopady koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19

Tuzemské firmy i státní rozpočet by mohly kvůli nákaze koronavirem způsobujícím onemocnění COVID-19 přijít o desítky miliard korun. Burzy na celém světě jsou jako na houpačce,... (14. 3.)


Rizikové oblasti šíření koronaviru

Jak je již známo, Vláda ČR vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s koronavirem (označovaným jako SARS CoV-2) nouzový stav.... (14. 3.)


Pozor na opatření proti šíření koronaviru, dotýkají se patrně i vás

Vláda ČR postupně přijímá řadu opatření pro boj se šířením koronaviru a s ním související nemoci COVID-19, většina z nich se přímo týká jak podnikatelů,... (14. 3.)


Firmy chybují a bezpečnost jejich dat je v ohrožení

Říká se: Každé tři měsíce je třeba měnit heslo. Musí obsahovat kombinaci písmen malých a velkých, číslic a speciálních znaků. Jen tak bude firemní IT... (13. 3.)


Velkou hrozbou pro mobilní telefony jsou falešné antiviry

Nejčastější hrozbou pro mobilní zařízení s operačním systémem Android zůstává scareware, tedy software, který se snaží uživatele vystrašit. Ten podvodem láká z uživatelů peníze. Vážným... (12. 3.)


Gartner: Šest trendů, které by měli sledovat HR ředitelé firem

Většina ředitelů odpovědných za lidské zdroje se v souvislostí s budoucností pracovního prostředí a řízení lidských zdrojů dnes zaměřuje na tři témata: AI (umělá inteligence)... (11. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)