O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Outplacement: Jak se postarat o své zaměstnance po propuštění

Společnosti, které aktuální těžké časy ustály, si pomalu mohou oddechnout. Ale ne na dlouho. Kvůli nestabilní ekonomice se totiž blíží další krize – ta ekonomická.... (17. 6.)


Daňové ráje jsou stále méně populární

Počet českých firem, které mají vlastníka v daňovém ráji, poprvé od roku 2010 poklesl pod hranici 12 000. Podle analýzy poradenské společnosti Bisnode je z... (16. 6.)


Jak technologie pomáhají s návratem do kanceláře

Návrat zaměstnanců do velkých kancelářských parků se rozbíhá zatím jen velmi zvolna. Řada pracovníků dosud stále funguje ze svých domácích kanceláří, další část zažívá první... (15. 6.)


Úlevy na daních, pozastavení EET, dávky pro OSVČ a další podpora podnikatelů

Vláda ČR a poté Parlament ČR již schválily řadu opatření na úlevy pro podnikatele od dopadů koronavirové epidemie. Nabízíme vám zde přehled těch nejdůležitějších, které... (14. 6.)


Slováci střídají Rusy: Vlastní nejvíce českých firem

Slovenští podnikatelé rozšiřují svůj byznys v České republice. Od loňska do svých portfolií zařadili dalších 458 českých firem, čímž se vůbec poprvé stali nejčastějšími zahraničními... (12. 6.)


5 tipů pro úspěch v byznysu v době pokoronavirové

COVID-19 zasáhl do našich životů v mnoha směrech. Tato globální pandemie se stává i globální výzvou a mění chování lidí a jejich postoje. Společnosti musí... (11. 6.)


Češi začínají zase utrácet

Protiepidemická opatření se uvolňují, otevírají se obchody a restaurace a Češi se pomalu vrací ke svým zvyklostem z doby předkoronavirové. Projevuje se to mimo jiné... (10. 6.)


Tip účetních: Jak uchovávat termoúčtenky

Co s účtenkami, které jsou vytištěné na termopapír a jejichž obsah časem zmizí? Jak tyto doklady archivovat? Tuto otázku dennodenně řeší mnoho účetních. Není totiž... (9. 6.)


Statistiky kybernetický útoků a jak se této hrozbě bránit

Na jednu českou organizaci je v průměru učiněno 530 kyberútoků za týden. Vyplývá to z dat kyberbezpečnostní společnosti Check Point za uplynulých 6 měsíců. Celosvětový průměr... (8. 6.)


Budoucnost 5G mobilních sítí a jejich přísliby

Podle výsledků studie společnosti Accenture se vedoucí představitelé firem domnívají, že 5G mobilní sítě budou znamenat revoluční skok, ale stále přetrvávají obavy o bezpečnost této... (5. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)