O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Budeme moci být konečně digitální? Ptají se účetní...

V posledním roce se zásadně změnil pracovní proces ve většině profesí – účetních nevyjímaje. Většina z nich se přesunula na homeoffice, odkud pracují již několik... (18. 3.)


Zaměstnavatelé a Covid-19: Očkování nepovinné, návrat k normálu v nedohlednu

71 % podniků plánuje povzbuzovat své zaměstnance, aby se nechali očkovat před návratem na pracoviště (z režimu práce z domova), nebudou ale očkování požadovat. Plyne... (17. 3.)


S home office mnozí bojují, firmy zavádějí školení

Práce z domova a zrychlený proces digitalizace přinesly v mnoha firmách výrazné změny procesů a způsobů práce a komunikace. Nedostatek dovedností spojených s využíváním nových... (16. 3.)


Pozor na falešné investiční weby, mohou vás připravit o miliony

S rostoucí hodnotu kryptoměn, roste i počet podvodníků, kteří se je snaží získat. Útočníci inovovali jednu z nejznámějších kampaní – jde o podvodné stránky falešného... (15. 3.)


Slabý začátek roku: V lednu vzniklo v Česku jen 2 413 firem

V lednu vzniklo v České republice 2 413 obchodních společností, o 11 % méně než na začátku minulého roku. Zároveň zaniklo 1 336 obchodních společností,... (12. 3.)


Důležité rady: Jak správně sjednat nájem bytu

Řešíte nájem bytu - ať už jako pronajímatel nebo nájemce? Pak nezapomeňte na důležité pravidlo číslo jedna: Nevyplácí se podceňovat obsah nájemní smlouvy či sepsání protokolu... (11. 3.)


Když plánujete: Volno a prázdniny ve školním roce 2021 / 2022

Ať už plánujete čas ve své rodině, nebo potřebujete plánovat kvůli podnikání, vždy se hodí vědět, kdy budou v daném školním roce prázdniny. Můžete tomu... (10. 3.)


Pozor na změny v pravidlech nefinančního reportingu firem

Letošní rok přinese evropským i českým firmám zásadní změny v tzv. nefinančním reportingu. Kromě splnění povinnosti uložené Evropskou komisí jim však nabízí i možnost získat... (9. 3.)


Naše pracoviště se zřejmě už navždy změní

Mnoho firem a institucí nyní přehodnocuje potřeby fungování, zázemí a komunikace mezi zaměstnanci, které umocnila pandemie covid-19. Projevuje se to i v jejich požadavcích na... (8. 3.)


Zbavujete se čas od času počítače? Možná, že opravdu hodně riskujete...

Osobní data se nemusí krást pouze online. Z průzkumu společnosti Kaspersky vyplynulo, že část Čechů - a zřejmě i nejeden podnikatel - nepamatuje při vyřazování... (5. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)