Založení a provozování e-shopu se zdá být snadné, ale daleko náročnější disciplínou je založení úspěšného e-shopu - a jeho úspěšné provozování. Jak na to? Právě... (19. 9. 2018)
Pracovní úrazy se v Česku nejčastěji stávají čtyřicátníkům, další nejohroženější skupinou jsou dvacetiletí zaměstnanci. Nejrizikovější den je pondělí a čas kolem desáté dopoledne. Upozorňují na... (19. 9. 2018)
Dnešní studenti si na rozdíl o generace svých rodičů přivydělávají mnohem častěji. Při studiu dnes pracuje 9 z 10 mladých, zatímco v generaci jejich rodičů... (17. 9. 2018)
Nejčastějším úskalím používání chytrých telefonů a notebooků se stává výdrž baterie. Už po několika měsících se často snižuje a po dvou až třech letech může být... (11. 9. 2018)
V České republice existují významné rozdíly v platební morálce firem v závislosti na jejich oboru činnosti. Vůbec nejhorší přístup k placení svých závazků mají stavební... (6. 9. 2018)
Analytici společnosti IDC upozorňují, že v době nástupu nových mobilních technologií, jež podporují třeba umělou inteligenci, rozšířenou realitu nebo 5G sítě, bude pro úspěch firem... (4. 9. 2018)
Kolem GDPR (Nařízení evropského parlamentu a rady EU 2016/67, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů)... (4. 9. 2018)
Optimismus malých a středních podnikatelů a firem se zmírnil. ČSOB Index očekávání firem vykázal za druhé čtvrtletí 26,1 bodu, což je nejnižší hodnota od jara... (30. 8. 2018)
Evropský fond pro strategické investice (EFSI) mobilizoval od července 2015 v celé EU dodatečné investice ve výši 335 miliard EUR. Junckerův plán má podle oficiálních... (28. 8. 2018)
Skutečnou černou můrou je pro cestující v letecké dopravě zpoždění nebo zrušení letu a problémy se zavazadly. Evropské spotřebitelské centrum radí v případě potíží s odletem co... (27. 8. 2018)