Tiskneme dokumenty: Úsporně, chytře a v duchu 21. stoletíMožná jste už také slyšeli předpovědi bezpapírových kanceláří - a možná se také divíte, jak to s nimi vlastně je. Pravda je taková, že bez tisku na papír se stále neobejdeme a nepochybně tomu tak ještě nějakou dobu bude. To ale neznamená, že se tato oblast nijak nemění. Právě naopak. A sledovat novinky a trendy se tu určitě vyplatí.

Ve speciálu, který vám tu nabízíme, se dočtete o tom, jak výrobci počítačových tiskáren reagují na nástup trendů, jako je masové používání mobilních zařízení nebo cloudu. Řeč bude o bezpečnosti, ale třeba také o tom, co vlastně dnešní uživatelé vyžadují, nebo o tom, jak postupovat při výběru vhodné tiskárny.

Jak chceme z počítače tisknout? Snadno a levně!


Ilustrační foto: Kyocera

Výběr tiskárny nebývá úplně snadnou záležitostí. Jaké vlastnosti vlastně potřebujeme a bez kterých se obejdeme? Analytici společnosti IDC se podívali, jak se vyvíjí trh s tiskárnami - a kterým jejich funkcím přikládají kupující největší důležitost. Třeba tu najdete inspiraci.


Zorientujte se mezi počítačovými tiskárnami


Ilustrační foto: Canon

Při výběru počítačové tiskárny si patrně jako první položíte otázky jako: Potřebuji tisknout barevně? Kolik výtisků měsíčně? Potřebuji i skenovat? Kolik lidí bude tiskárnu používat? Budou tištěny i citlivé dokumenty? Chci tisknout i z mobilního telefonu? A napadne vás pravděpodobně i několik dalších. Odpovědět si na ně samozřejmě musíte sami - výrobci pak naštěstí budou schopni většinu vašich požadavků plynoucích z těchto odpovědí splnit. Jak?


Průvodce: Jak se mění počítačové tiskárny


Ilustrační foto: Epson

V průběhu času se stále mění způsob, jak pracujeme s počítači, chytrými telefony a dalšími moderními zařízeními. A spolu s tím se mění i způsob, jak pracujeme s dokumenty. Tomu se přizpůsobuje i vývoj v oblasti počítačových tiskáren. Jaké lze v této oblasti podle analytiků sledovat trendy a jak je využít ke svému prospěchu?


Provozujte tisková zařízení efektivně


Tisková zařízení lze do firmy pořídit a následně je provozovat v několika různých obchodních modelech. Základem je přitom zajištění nákladově efektivního a bezproblémového provozu, který uspokojí požadavky dané společnosti. Možností je několik.


(Titulní foto: Epson)


(6. 11. 2017 | redakce2)

Facebook Twitter
Partneři speciálu:
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(3539)