Jak na dokumenty: Vhodný software vám pomůžeI když se o digitalizaci dokumentů již několik let hodně mluví, realita mnohde za optimistickými představami zaostává. I tam, kde se digitalizace daří, navíc leckdy pokulhávají procesy, které by dovolily efektivní práci s dokumenty. Jak tedy s dokumenty pracovat správně a jaký software vám pomůže?

V tomto speciálu se mimo jiné podíváme, jaké jsou aktuální trendy v oblasti systémů pro správu dokumentů, co od nich uživatelé očekávají i na to, jak vypadá realita. Pokud stále váháte, třeba zde najdete inspiraci ke zlepšení práce s dokumenty i ve vaší organizaci.

Proč je důležité mít ve firmě systém pro správu dokumentů


Tahle situace se ve firmách i v dalších organizacích opakuje stále dokola: Vyhledávání dokumentů zabírá zbytečně mnoho času, dokumenty nejsou dostatečně zabezpečené, oběh dokumentů vázne a chyby, které se zpracováním, hledáním a vytěžováním dokumentů stojí stále více peněz, ať už přímo, nebo na ztracených příležitostech. Pak nastává nejvyšší čas poohlédnout se po vhodném systému pro správu dokumentů.


Co přinášejí nové systémy pro správu dokumentů


Moderní systémy pro správu dokumentů jsou pochopitelně ve svém základu podobné těm, které jste mohli pořídit třeba před pěti nebo i více lety, nicméně nová funkcionalita, ale třeba i přehlednější a modernější rozhraní nabízejí vyšší přidanou hodnotu. Jaké trendy tuto oblast softwaru nyní formují?


Jak se mění trh i využití systémů pro správu dokumentů


Až 40 % nákladů na práci s dokumenty lze ušetřit nasazením správného systému DMS. Investice do nového softwaru se tak polovině firem vrátí už za 6 měsíců. Plyne to z údajů firmy Laserfiche. My se ovšem podíváme i na řadu dalších údajů z dalších zdrojů, které dokreslují situaci a přínosy systémů pro správu dokumentů.


Dokumenty efektivně


V civilizovaném světě snad neexistuje nikdo, kdo by nepracoval s dokumenty. Ba co víc, jejich množství je doslova obrovské a jejich efektivní zpracování má vliv na chod prakticky jakékoli organizace. Naštěstí již nějakou dobu máme 21. století a mnohé dokumenty využíváme v jejich moderní elektronické podobě.(4. 11. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4928)