O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy
Central Group vs. Ekospol: Válka developerů

Souboj developerů bytové výstavby, společností Central Group a Ekospol, se dostal na novou úroveň: Padají žaloby, soudy vydávají rozsudky, ale firmy se navzájem napadají už...


Komentáře, názory a rady

Také nedoporučuji Ekospol
I já jsem naletěl. Prodejce mi sice letmo zmínil při podepisování rezervační smlouvy, že ještě není vydáno územní rozhodnutí, ale že je to jen formalita. Po mém dotazu na historii, tzn. kolikrát prodávali byty, když ještě neměli ke stavbě patřičná povolení a výstavba se nakonec nekonala, mi řekl, že se to stalo jen jedenkrát v celé historii firmy. Tak jsem uvěřil. Stálo mě to promarněného rok a půl čekání. Samozřejmě na stavbu dosud žádné povolení neobdrželi (podepsal jsem rezervaci před dvěma roky) a vidím, že nejen u mé stavby, ale i u dalších praktikují tento nemilý postup. Holt mám zase zkušenost. Prsí se svými "výkony", reál je bohužel úplně jiný. Dejte si na ně pozor, aby jste nebyli zklamáni jako mnoho jiných.
autor: Karel | vloženo: 24. 12. 2016, 15:53:28 | odpovědět 
Ekospol NEDOPORUČUJI
Po 24 měsících od podepsání rezervační smlouvy na Nové Měcholupy VI Ekospol rezervační smlouvu nakonec zrušil, už ani nic neslibuje, vrátil rezervační poplatek a na shledanou...Škoda dvou let čekání na nic.
autor: Ilona | vloženo: 03. 08. 2016, 16:25:26 | odpovědět 
Prodej a rezervační smlouvy
Ale ale, vždyť Evžen Korec z Ekospolu všude tvrdí, že rezervační smlouvy jsou jako prodej a vykazuje uzavřené rezervačky jako prodeje bytů s tím, že je lídr trhu a prý se to vždycky postaví. Takže ne? Rezervační smlouva je jen cár papíru? A prodeje na rezervační smlouvy jsou podvod?
autor: Michal | vloženo: 13. 08. 2016, 17:36:45 | odpovědět 
Ekospol NEDOPORUČUJI
Já jsem si zarezervoval byt od Ekospolu a když se po 12 měs. mělo stavět tak jsem dostal informaci ze se to posouvá protože nemají ještě povolení!!!!! teď již čekám 24 měs. a stále nic tj. Já jsem nespokojen !!! Ekospol dělá jako že je vše připraveno a není NIC. Akorát zdržuje slušné lidi. Jsou to amatéři. Možná tak lídrové amatérů :)
autor: David Nedvidek | vloženo: 13. 06. 2016, 16:51:38 | odpovědět 

Vložit vlastní názor nebo radu
Jméno:
E-mail: (e-mail je nepovinný)
Titulek:
>> Nevkládejte prosím odkazy. Budou nefunkční. <<


Sem prosím opište kód z obrázku:
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2520)