O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Jakou elektroniku a jaké baterie si s sebou můžete vzít do letadla

Cestování bez smartphonu si už nejspíš umí představit jen málokdo, podobně je to i s tablety, notebooky nebo čtečkami e-knih. Jak je to ale na... (13. 8.)


Český vynález ochrání bankovky i doklady

Česká společnost IQ Structures vyvinula zcela nový přístup k ochraně osobních dokladů proti padělání. Tzv. Národní koncept využívá unikátní holografickou technologii a propojení všech hlavních... (10. 8.)


ČTÚ udělal zásadní krok k novým mobilním sítím 5G i k dalšímu operátorovi

ČTÚ na konci minulého týdne zahájil výběrové řízení, v jehož rámci udělí na základě výsledků elektronické aukční fáze vítězným uchazečům příděly rádiových kmitočtů v pásmech... (10. 8.)


Inteligentní roboti zbaví vaše zaměstnance rutinních úkolů a zvýší efektivitu firmy

Moderní robotizace procesů (RPA) kombinuje několik výhod, díky kterým je vhodná pro firmy ze všech oborů. Dokáže ulevit od administrativy, zrychlit jednání se zákazníky nebo... (3. 8.)


Na co si dávat pozor, když jste on-line na dovolené

Dovolená zcela offline se pro mnohé majitele firem i zaměstnance stává spíše výjimkou než pravidlem. Často jsou přitom on-line nejen vrcholoví manažeři, ale i běžní... (31. 7.)


Jak postavit chytřejší, energeticky efektivní a pohodlné domy

Chytrá řešení bydlení už dokážou leccos. Teplota v místnosti se může automaticky přizpůsobovat chování a pocitům lidí, kteří v bytě žijí, energie mohou být zálohované.... (27. 7.)


Byznys s e-sportem: Vítěz Czech Hearthstone Masters má šanci na miliony korun

Takzvaný e-sport je stále populárnější. Již tento víkend se bude například konat Czech Hearthstone Masters, zřejmě největší turnaj ve hře Hearthstone, který se v ČR... (23. 7.)


Ani vašim službám v cloudu se nevyhýbají zranitelnosti

Téměř tři čtvrtiny organizací zaznamenaly v uplynulém roce bezpečnostní incident ve veřejném cloudu – včetně ransomwaru a dalšího malwaru, odcizení dat, kompromitovaných účtů a cryptojackingu.... (22. 7.)


V současné době není ještě zřejmý úplný rozsah dopadu covidu-19 na naše životy, globální ekonomiku i jednotlivé podniky. Ale už se stal mimořádným katalyzátorem změn.... (21. 7.)


Pozor na falešný pocit bezpečí

Řada organizací se mylně domnívá, že více bezpečnostních produktů znamená větší bezpečnost. Nový průzkum mezi více než 400 IT a bezpečnostními odborníky ukazuje, že nasazení... (7. 7.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)