O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Microsoft: Způsob práce se výrazně mění a už to tak zůstane

Pandemie koronaviru způsobila, že naše pracovní i školní prostředí procházejí dramatickými změnami. Miliony lidí po celém světě se přizpůsobují této nové situaci, způsob jejich práce se... (27. 4.)


Nový systém chce zbořit největší bariéry v digitalizaci firem: čas a peníze

Vlastní softwarový balíček pro digitalizaci malých a středních firem představila Konica Minolta. Na český trh jej uvádí pod názvem KM Flows s nabídkou, že až... (15. 4.)


Online trh se mění: Komu koronavirus prospívá a komu škodí

Problémy spojené s opatřeními proti šíření koronaviru nedopadají ani zdaleka na všechny stejně. Jak je to u e-shopů?Nejvíce vzrostly prodeje v kategorii potravin, a to... (2. 4.)


Moderní technologie pomáhají i dnes

V dnešních dnech se objevuje řada negativních zpráv, ale přesto je třeba hledět kupředu. Pokud vás zajímá, jak se může brzy proměnit náš každodenní život... (25. 3.)


Kvůli snižování emisí se nemusíme vracet do jeskyní. Pomohou digitalizace a 5G

Mezinárodní skupina odborníků zveřejnila report Exponential Roadmap. Ten navrhuje řešení, jak v celosvětovém měřítku snížit do roku 2030 emise skleníkových plynů na polovinu a významně... (24. 3.)


Jak zajistit zaměstnancům bezpečnou práci z domova

Vzhledem k aktuálnímu nařízení české vlády i vzhledem k celosvětové situaci roste a bude dále růst počet zaměstnanců pracujících z domova. Zavírají se školy, ruší... (19. 3.)


Firmy chybují a bezpečnost jejich dat je v ohrožení

Říká se: Každé tři měsíce je třeba měnit heslo. Musí obsahovat kombinaci písmen malých a velkých, číslic a speciálních znaků. Jen tak bude firemní IT... (13. 3.)


Velkou hrozbou pro mobilní telefony jsou falešné antiviry

Nejčastější hrozbou pro mobilní zařízení s operačním systémem Android zůstává scareware, tedy software, který se snaží uživatele vystrašit. Ten podvodem láká z uživatelů peníze. Vážným... (12. 3.)


Budoucnost práce: Jak ji změní technologie

V důsledku rozvoje nových technologií vstupují do většiny profesí inovativní procesy, které je třeba chápat a učit se je za pochodu. Roky staré vědomosti ztrácejí... (9. 3.)


Co očekávat od robotizace a jak se na ni připravit

Vstupem do další dekády se začíná psát nová kapitola robotizace. Desetiletí, které pravděpodobně přinese skutečný boom umělé inteligence (AI), předznamenává konec některých pracovních pozic, v... (5. 3.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)