Podnikový software: Nepodceňujte řešení, která pomáhajíSprávně zvolený a nasazený podnikový software může výrazně přispět k efektivitě jakékoli organizace. Na trhu je k dispozici dlouhá řada řešení zaměřených na většinu aspektů podnikání i veřejné sféry, přičemž mnohá z nich jsou nabízena jak jako klasický software, tak jako služba. Jaký software vybrat? Jaká rizika se mohou skrývat v jeho výběru i v nasazování?

V tomto speciálu jsme se zaměřili na trojici hlavních témat: Nabízíme vám tu základní přehled druhů podnikového softwaru, který se může hodit ke zvážení, zda některou oblast neopomíjíte. Věnujeme se rovněž rizikům nasazování ekonomických systémů a konečně tu najdete článek zaměřený na skupinu podnikového softwaru, která se stává doslova hitem - CRM. Ne, že by šlo samo o sobě o horkou novinku - novinkou jsou tu ale rozšířené funkčnosti zaměřené aktuálními směry, mimo jiné řešící problematiku mobilních zařízení a sociálních sítí.

Podnikový software: Vyberte si vše, co potřebujete


Do kategorie podnikového softwaru jsou řazeny i kancelářské balíky, jako je MS Office.

Kategorie podnikového softwaru zahrnuje velkémnožství podkategorií, a to zdaleka nejen ty, o kterých se v této souvislosti mluví a píše nejčastěji. I když se zřejmě většině uživatelů jako zástupci podnikového softwaru vybaví nejprve ekonomický software nebo kancelářské balíky, na trhu je i řada jiných typů produktů, které mohou výrazně zvýšit efektivitu firmy či jiné organizace.


Nasazování nového podnikového softwaru má svá rizika


Výběr a nasazování nového podnikového softwaru v sobě skrývá řadu rizik, která v nejhorším případě mohou znamenat velmi výrazné ohrožení chodu firmy. Jak se vyvarovat častých chyb a využít všech možností, které moderní druhy podnikového softwaru dnešní firmě nabízejí?


CRM: Nepodceňujte řešení pro řízení vztahů se zákazníky


Dvěma zásadními faktory měnícími svět CRM jsou nástup mobilních zařízení a sociální sítě. Foto: Samsung

Zdá se, že obtíže evropské ekonomiky se postupně stávají minulostí, přesto je ovšem situace řady firem nejistá; přesto – nebo možná právě proto - řada z nich výrazně investuje do systémů řízení vztahů se zákazníky, tedy CRM. I v období ekonomické nejistoty může správně používaný silný nástroj pro řízení vztahu se zákazníky znamenat hmatatelný ekonomický přínos.


10 let zkušeností se SAP řešeními


Společnost con4PAS je na českém ICT trhu již 10 let. Deset let v historii lidstva neznamená nic. Deset let v oboru ICT znamená celou věčnost. Za dobu svého působení společnost získala pevné postavení v oblasti SAP poradenství. V současné době jí tvoří tým 35 odborníků a nabízí svým zákazníkům portfolio služeb, které je postaveno na čtyřech základních pilířích.(7. 4. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(915)