Plánovací kalendář pro rok 2016 zdarma ke staženíZcela zdarma si u nás můžete stáhnout Plánovací kalendář pro rok 2016 - a jen připomínáme, že jde o rok přestupný. Kalendář opět nabízíme v několika oblíbených formátech - a pokud potřebujete, snadno si jej můžete i vytisknout. Stejně jako v minulých letech i tentokrát vám přinášíme tuto praktickou pomůcku a věříme, že pro vás bude znovu užitečná tak, jako ty minulé. Plánovací kalendář si můžete stáhnout do svého počítače, ale třeba i do tabletu nebo do mobilního telefonu. Ke stažení ho nabízíme ve třech oblíbených formátech, a to PDF, XLS nebo jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář pro rok 2016 od redakce OnBusiness.cz
Plánovací kalendář pro rok 2016 od redakce OnBusiness.cz
Plánovací kalendář pro rok 2016 vám opět nabízíme ve třech různých variantách, abyste si mohli vybrat ten formát, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Plánovací kalendář 2016 ve formátu XLS můžete bez problémů použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps, Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také libovolně upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář v souborech PDF a JPG je pak určen především k vytištění, případně k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, ale dnes rovněž téměř i jakýkoli webový prohlížeč, pro obrázek JPG pak jakýkoli prohlížeč obrázků nebo rovněž webový prohlížeč.

Aktualizace: Tento plánovací kalendář byl vydán ještě před tím, než se poslanci rozhodli přidat další volný den, Velký pátek, který na rok 2016 vychází na 25.3. Podle aktuálních informací je zákon již podepsán i prezidentem a svátek by měl platit již v roce 2016. Prosím, doplňte si do plánovacího kalendáře.

A na závěr přidejme, jako obvykle, ještě trochu statistiky k roku 2016: Jde o rok přestupný, má tedy, jak můžete v přiloženém plánovacím kalendáři vidět, 366 dnů. Z toho je 253 pracovních dnů - o dva více než v loňském roce. V roce 2016 bude rovněž 12 svátků, z toho 8 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2016 můžete odpracovat rovných 2024 pracovních hodin - ale to by samozřejmě znamenalo, že byste neměli žádné volno ani dovolenou, takže reálně sice jde o maximální počet odpracovatelných hodin v běžných 8hodinových směnách, praxe ale bude odlišná.

Plánovací kalendář pro rok 2016 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2016 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2016 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2016 v JPG zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2016 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(7. 9. 2015 | redakce2)


Následující článek: >>> Kontrolní hlášení DPH od roku 2016: Zákon, postup podání >>>

Tento článek je součástí těchto speciálů:

Rok 2016 v byznysu: Plánovací kalendář, EET a další...


2016

Zdá se vám, že mluvit právě teď o roce následujícím, tedy o roce 2016, je ještě příliš brzy? Nenechte se mýlit! V byznysu se chystá několik naprosto zásadních novinek, na které je vhodné se začít postupně připravovat. Jde především o souhrnné kontrolní hlášení k DPH a o elektronickou evidenci tržeb, ale nejen o ně. A i kdybyste přece jen chtěli přípravu ještě o několik týdnů odložit, můžete si u nás alespoň zdarma stáhnout plánovací kalendář pro rok 2016.
Formuláře pro podnikání: Výběr užitečných formulářů pro vás


Foto: Pixabay

I když už se dlouho mluví o zjednodušení podnikání díky omezení papírování, ale také díky tomu, že za nás řadu formulářů vyplní počítače automaticky, v reálném světě je to ještě stále trochu jinak. I proto vám v tomto speciálu přinášíme tipy a odkazy na formuláře, které vám mohou usnadnit život.Následující článek: >>> Šablona - faktura: Zdarma ke stažení v různých formátech >>>
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2048)