Plánovací kalendář 2015 zdarma ke staženíStáhněte si u nás zdarma Plánovací kalendář pro rok 2015 v některém z oblíbených formátů - a pokud potřebujete, snadno si jej vytiskněte. Stejně jako loni i letos vám přinášíme praktickou pomůcku na příští rok, plánovací kalendář, který si můžete stáhnout do svého počítače, ale třeba i do tabletu nebo mobilního telefonu. Kalendář je ke stažení ve třech oblíbených formátech, a to PDF, XLS nebo jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář pro rok 2015 od redakce OnBusiness.cz
Plánovací kalendář pro rok 2015 od redakce OnBusiness.cz
Zde dostupný plánovací kalendář pro rok 2015 ve formátu XLS můžete bez problémů použít v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, případně v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také libovolně upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář v souborech PDF a JPG je pak určen především k vytištění, případně k použití v mobilních zařízeních - tabletech a chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, pro obrázek JPG pak jakýkoli prohlížeč obrázků nebo třeba webový prohlížeč.

A na závěr, jako obvykle, přidáváme trochu statistiky k roku 2015: Jak můžete v přiloženém plánovacím kalendáři vidět, rok má 365 dnů, není to tedy přestupný rok, z toho 251 pracovních dnů - o jeden méně než v loňském roce. V roce 2015 bude rovněž 12 svátků, z toho 10 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2015 můžete odpracovat rovných 2008 pracovních hodin.

Plánovací kalendář pro rok 2015 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2015 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2015 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2015 v JPG zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

Update: Hledáte-li plánovací kalendář na rok 2016, můžete si ho zdarma stáhnout zde.

(Plánovací kalendář pro rok 2015 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(22. 9. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Poděkování
Děkuji Vám za tento kalendář, něco podobného jsem sháněl nějakou dobu. A jelikož v 2. polovině roku se nedají sehnat prakticky žádné diáře na tento rok (2015), tak mám smůlu. Ale tento praktický "...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Nepřehlédněte nové odborné speciály

Reality v ČR, Zabezpečení dat, Formuláře - podnikáníČlánky čtenářů

Autobusové nádraží Zličín – kde je c...


Můžete jet soukromě, nebo třeba služebně, každopádně když cestujete z Prahy na západ, jihozápad nebo severozápad, pojedete možná z autobusového nádraží Zličín. Pokud...

Jak vypnout zprávy webů v prohlížeči


Rozmohl se nám tady takový nešvar - lecjaký zpravodajský web teď v prohlížeči stále dokola otravuje s tím, abyste si zapnuli jeho zprávy do prohlížeče. A vy musíte s...

Komentáře čtenářů

Děkujeme
Děkujeme za upozornění, opraveno. To by se stávat nemělo, ale autorovi i při noční korektuře to bohužel ...>>
Přiruční zavazadla Ryanair
Už dříve vznikla u nás diskuse na Facebooku, jaký je rozdíl v politice kabinových zavazadel Wizz Air a R...>>
Děkuji
To byl nepříjemný překlep, opraveno. V obou případech jde o předpověď do roku 2020. Děkujeme za upozorně...>>

©2013-2019 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1421)