O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Technologie


Jak postavit chytřejší, energeticky efektivní a pohodlné domy

Chytrá řešení bydlení už dokážou leccos. Teplota v místnosti se může automaticky přizpůsobovat chování a pocitům lidí, kteří v bytě žijí, energie mohou být zálohované.... (27. 7.)


Byznys s e-sportem: Vítěz Czech Hearthstone Masters má šanci na miliony korun

Takzvaný e-sport je stále populárnější. Již tento víkend se bude například konat Czech Hearthstone Masters, zřejmě největší turnaj ve hře Hearthstone, který se v ČR... (23. 7.)


Ani vašim službám v cloudu se nevyhýbají zranitelnosti

Téměř tři čtvrtiny organizací zaznamenaly v uplynulém roce bezpečnostní incident ve veřejném cloudu – včetně ransomwaru a dalšího malwaru, odcizení dat, kompromitovaných účtů a cryptojackingu.... (22. 7.)


V současné době není ještě zřejmý úplný rozsah dopadu covidu-19 na naše životy, globální ekonomiku i jednotlivé podniky. Ale už se stal mimořádným katalyzátorem změn.... (21. 7.)


Pozor na falešný pocit bezpečí

Řada organizací se mylně domnívá, že více bezpečnostních produktů znamená větší bezpečnost. Nový průzkum mezi více než 400 IT a bezpečnostními odborníky ukazuje, že nasazení... (7. 7.)


I pouhý životopis zaměstnance pro vás může být nebezpečný

Za poslední dva měsíce se zdvojnásobil počet škodlivých souborů maskovaných za životopisy. Upozorňuje na to společnost Check Point, která zaznamenala nárůst nebezpečných souborů, které se... (3. 7.)


Prodej potravin online? Češi preferují kamenné prodejny, ale jinak jsou pokrokoví

Skoro 70 % Čechů by se neobešlo bez kamenných obchodů s potravinami, stejně tak Pražané. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK pro Vodafone Nápad roku.... (25. 6.)


Digitální transformace vaší firmy vám může hodně pomoci

Takřka 66 % českých leaderů připouští, že by digitalizace v jejich podniku měla mít širší záběr a 84 % tuší, že v horizontu 5 let... (24. 6.)


Statistiky kybernetický útoků a jak se této hrozbě bránit

Na jednu českou organizaci je v průměru učiněno 530 kyberútoků za týden. Vyplývá to z dat kyberbezpečnostní společnosti Check Point za uplynulých 6 měsíců. Celosvětový průměr... (8. 6.)


Budoucnost 5G mobilních sítí a jejich přísliby

Podle výsledků studie společnosti Accenture se vedoucí představitelé firem domnívají, že 5G mobilní sítě budou znamenat revoluční skok, ale stále přetrvávají obavy o bezpečnost této... (5. 6.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)