O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Praktické informace pro firmy
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů

Zkušenosti a názory


Analytici Gartneru identifikovali čtyři fáze vývoje blockchainu

Celková přidaná hodnota vygenerovaná projekty a řešeními na bázi technologie blockchainu do roku 2030 bude představovat 3,1 bilionu dolarů. Polovina této částky připadne podle Gartneru... (29. 11. 2019)


Řada firem je při náhlém obratu na trhu velmi zranitelná

Devět z deseti podniků v Evropě muselo v posledních čtyřech letech čelit „obratu“ – nejistotě a změnám vyvolaným vnějšími silami. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu... (27. 11. 2019)


Má-li být firma úspěšná, musí najít rovnováhu mezi technologiemi a tradicí

Šéfové firem a jejich podniky čelí světu, který se neustále mění. Aby v takovém prostředí uspěli, měli by společně s ostatními lídry odpovědnými za IT... (22. 11. 2019)


Změna statutárního orgánu firmy - plus nebo mínus?

Příchod nového člena do statutárního orgánu akciové společnosti nebo společnosti s ručením omezeným je většinou spojen s následným nárůstem hospodářského výsledku firmy. To je jeden... (20. 11. 2019)


Tři zásadní kroky k lepší a intenzivnější výstavbě bytů

Ceny tuzemských bytů dál rostou dvojnásobným tempem oproti průměru EU. Evropská rada pro systémová rizika minulý měsíc dokonce vůbec poprvé varovala před vývojem na tuzemském... (18. 11. 2019)


Vyřízení reklamace: V čem obchodníci nejčastěji chybují

Obchodníci se při přijímání a vyřizování reklamací dopouštějí mnohých nešvarů, které se jim mohou vymstít. A to jak přímou ztrátou zákazníků, tak negativními komentáři na... (15. 11. 2019)


Jak se mění trh i využití systémů pro správu dokumentů

Až 40 % nákladů na práci s dokumenty lze ušetřit nasazením správného systému DMS. Investice do nového softwaru se tak polovině firem vrátí už za... (4. 11. 2019)


Bez umělé inteligence se už neobejde ani vaše podnikání

Umělá inteligence již rozhodně není nedostupné sci-fi, byť si to ještě stále někteří lidé v byznysu myslí. Investice do ní a její budoucí využití plánuje... (1. 11. 2019)


Češi rádi nakupují u drobných podnikatelů, ti si podnikání často užívají

Češi rádi nakupují u drobných podnikatelů: 41 % dotázaných zákazníků společnosti Makro prohlásilo, že malé podniky vedené svým majitelem mají velký podíl na budování jejich... (23. 10. 2019)


Chytré kancelářské budovy vám mohou pomoci

Jak budou vypadat kancelářské a administrativní budovy již za několik let? Jaké pro vás budou mít přínosy? Víme jistě, že budou chytré. Budou šetřit energiemi,... (16. 10. 2019)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)