O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2020
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Získejte náskok: Pozoruhodné IT produkty 2020
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály


Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Zkušenosti a názory


Důležitá je smysluplnost práce i sounáležitost, firmy na to ale nejsou připraveny

Nejvýznamnějším tématem v oblasti takzvaného lidského kapitálu je letos pro české firmy sounáležitost zaměstnanců a smysluplnost práce (91 %). Jen 48 % jich ale uvádí,... (2. 6.)


Vyděrači mohou napadnout i vaši firmu

Globální průzkum The State of Ransomware 2020 odhalil, že zaplatit kyberzločincům za obnovu dat zašifrovaných během ransomwarového útoku není snadnou ani nenákladnou cestou k nápravě.... (29. 5.)


Crowdsourcing: Budoucnost v řízení lidských zdrojů?

Žijeme ve světě, kdy se počet uživatelů internetu každým dnem zvyšuje a společně s ním roste i počet nových možností jeho využívání. Na jedné straně... (26. 5.)


Kosmetickým salonům zřejmě ubudou zákaznice

Koronavirus ukázal, že po uzavření kadeřnických a kosmetických salónů začalo 57 % Češek intenzivně pečovat o svůj vzhled v domácích podmínkách. Vyplývá to z aktuálního... (25. 5.)


Jak více vydělávat v době koronaviru i po ní

Pandemie způsobená novým koronavirem mění řadu věcí kolem nás. I byznys. V průzkumu Pipedrive 63 % obchodníků uvedlo, že během krize změnili, nebo upravili své... (21. 5.)


Jak se mění přístup podnikatelů k vozovému parku

Co je pro české firmy a OSVČ nejdůležitější faktor při správě vozového parku? Žebříček požadavků vede interaktivní GPS sledovací systém pro přehled nad jednotlivými automobily.... (13. 5.)


Rady účetních: Kompenzace, EET, sociální a zdravotní pojištění v době koronaviru

Řada podnikatelů řeší nyní otázky spojené s kompenzacemi za opatření proti koronaviru způsobujícímu onemocnění COVID-19, přemýšlejí, jak řešit EET nebo jak je to s placením... (5. 5.)


České e-shopy: Situace je nadmíru výtečná

Během prvního týdne karantény panovala mezi e-shopy značná nejistota ohledně vývoje tržeb v následujících týdnech a měsících. Mnohé měly důvodné obavy o svou další existenci.... (30. 4.)


Krize jako průšvih? Využijte ji ke zlepšení svého byznysu

Situace ohledně pandemie způsobené virem COVID-19 se dotkla každého. Ať už po osobní, tak i pracovní stránce. Mění se styl práce, podniky omezují provoz, řeší... (25. 4.)


Tři čtvrtiny podniků plánují ponechat některé zaměstnance v home office trvale

Téměř tři čtvrtiny podniků plánují ponechat minimálně 5 % zaměstnanců, kteří dříve docházeli do práce, trvale v režimu práce na dálku i po odeznění současných... (22. 4.)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2013-2020 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)