O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Získejte potřebné informace: Jak si poradit s informačním systémem ve vaší firmě

Současná nejistá ekonomická situace vede řadu firem k opatrnosti a ke snahám o maximální efektivitu, která jim pomůže překonat i větší turbulence na trzích. K... (Dnes)


Jak ušetřit na firemních vozidlech

Pro každý podnikatelský subjekt – ať už velkou firmu, nebo živnostníka – představují náklady na firemní automobily nezanedbatelnou položku. V celkových výdajích na firemní flotilu... (Dnes)


Aktuální trendy ve financích: superplatformy a udržitelný přístup

Aktuálním trendem světových financí jsou superplatformy, které sdružují pomocí digitálních řešení ve svém ekosystému širokou škálu služeb pro své klienty. Spolu s udržitelným přístupem k... (Včera)


Jak malé a střední firmy zvládaly krizi během pandemie

Vývojem nových produktů se od března 2020, kdy teprve začínala pandemie Covid-19, rozhodlo čelit této mimořádné situaci na 29 % malých a středních firem. Vyplývá... (15. 10.)


Riziko pro finanční sektor: Dopadá na něj ransomware

Ransomwarem bylo v loňském roce zasaženo 34 % organizací ze sektoru finančních služeb, přičemž 51 % z nich potvrzuje, že při nejvýznamnějším útoku se kyberzločincům... (14. 10.)


Každá pátá firma sídlí v ČR na virtuální adrese

Podnikání z virtuální adresy je mezi českými firmami stále víc populární. Ještě před třemi lety virtuální sídlo využívalo 96 000 firem, aktuálně to je již... (13. 10.)


Obvoláváte nové klienty? Tak pozor na nový zákon!

Poslanecká sněmovna definitivně schválila novelu zákona o elektronických komunikacích, která mimo jiné zavádí přísnější pravidla pro obtěžující marketingová volání. Spotřebitelská organizace dTest několik měsíců vede... (12. 10.)


Nebojte se: Jak nahradit papír digitálním dokladem

Je možné zcela nahradit doklady a písemnosti v papírové podobě za digitální? Co všechno je nutné dodržet, aby doklad splňoval i legislativní požadavky? Jak zajistit... (11. 10.)


Průmyslové firmy: Nutně potřebujeme nové lidi!

Pracovníci chybí ve více než dvou třetinách průmyslových firem. Největší nedostatek jich je v Moravskoslezském a Zlínském kraji, o něco lepší situace naopak vládne v... (8. 10.)


Top 4 trendy, které podpoří růst umělé inteligence

Další vývoj a inovace v oblasti umělé inteligence (AI) by podle analytiků měly určovat čtyři hlavní trendy – zodpovědná umělá inteligence (responsible AI), malá a... (7. 10.)


Starší články >>>
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(11)