O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Znát právo dnes znamená především neustále se vzdělávat

Právní řád České republiky je velmi mladý, a tím pádem i živý a proměnlivý útvar. České zákony se neustále ocitají pod palbou mnoha novelizací či dokonce rekodifikací. Není jednoduché, ale ani potřebné hodnotit, zda je takový trend dobrý, či ne. Z pohledu firem, podnikatelů či úředníků je však v praxi potřebné neustále na tyto legislativní změny reagovat.

Složitost a často i nesrozumitelnost českých zákonů pociťují nejen běžní uživatelé, ale také profesionálové – právníci. To si již v roce 1991 uvědomila agentura BOVA, která se právě odborným vzděláváním v oblasti práva zabývá. Dlouholeté zkušenosti, špičkoví lektoři a pestrý program je důvodem, proč je společnost BOVA v právním vzdělávání číslem jedna na trhu.

Široká nabídka


Agentura BOVA pořádá během každého roku až 350 prezenčních seminářů a kurzů. Většina z nich je koncipována na jeden den (osm hodin), některé jsou však i vícedenní. Spektrum nabízených témat je opravdu široké. Oblast soukromého práva, která v letošním roce zažila svou rekodifikaci, je v programu pokryta takřka úplně. Z veřejného práva je pak možno navštívit například semináře ke správnímu, finančnímu nebo daňovému právu. Ve velké míře jsou semináře také věnovány problematice účetnictví či pracovnímu právu.

V programu jsou zastoupeny jak kurzy obecné (takříkajíc uvádějící do problematiky), tak semináře vysoce odborné a úzce profilované – zabývající se do detailu specifickými tématy. Pro přínosné a praktické informace do agentury BOVA docházejí jak právníci, daňoví poradci či účetní, tak i státní úředníci, zaměstnanci soukromých firem a mnozí další.

Učit se od těch nejlepších

Pilířem kvalitního vzdělávání jsou v prvé řadě vysoce odborní lektoři. Agentura BOVA je založena na principu spolupráce pouze s těmi nejlepšími a nejuznávanějšími odborníky. Během dlouhé doby v oboru odborného vzdělávání si společnost BOVA vybudovala širokou základu profesionálních a vysoce povolaných přednášejících. Bohaté portfolio lektorů nemá obdoby.

Zdrojem úspěchu jsou informace přímo od zdroje, z praxe úřadů či soudů a od těch, kteří se věcí dlouhodobě zabývají. Z toho důvodu u agentury BOVA často přednáší sami autoři či spoluautory zákonů, vrcholní soudci, špičkoví advokáti či vysocí státní úředníci s praktickými zkušenostmi.

Aktuální informace

Mnoho informací je možné vyčíst z knih nebo odborných časopisů, avšak jejich životnost bývá krátká. Informace je zkrátka hodnotná pouze za předpokladu, že je aktuální. Proto tým agentury BOVA, ve spolupráci se svými lektory, neustále sleduje aktuální dění v českém právu.

Veškeré podstatné novinky se promítají jednak do programu nabízených kurzů, jednak do programu kurzů samotných. Přednášející věnují velkou péči tomu, aby účastníky seznámili s těmi nejnovějšími právními analýzami, názory či s novými soudními rozhodnutími. Agentura BOVA pružně a okamžitě reaguje na veškeré právní dění a pod taktovkou profesionálů ho v ucelené a kvalitní podobě zprostředkovává svým zákazníkům.

Pokud se kdokoli chce v oblasti práva vzdělávat, musí vyhledat relevantní, aktuální a ověřené informace od těch nejkvalitnějších českých právních odborníků. A přesně to exkluzivně poskytuje a prostředkuje pražská agentura BOVA.

(Partnerský příspěvek)


(4. 11. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Určitě, pokud se člověk v tomto chce orientovat, tak musím mít neustálý přehled o všechmožných právních změnách. A že jich je. Právě proto jsou kvalitní právníci dle mého názoru tak dobře placení. Tak...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1507)