O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Zálohování dat v datovém centru: Gartner zařadil Veeam mezi lídry

Letošní zpráva s názvem „2016 Magic Quadrant for Data Center Backup and Recovery Software“ (Magický kvadrant pro zálohovací a obnovovací software pro datová centra), která je vodítkem pro organizace, které potřebují zajistit dostupnost svých systémů provozovaných v datových centrech a spravovaných personálem těchto center, zařadila do kvadrantu lídrů společnost Veeam. Co to znamená?

“Myslím si, že kdybychom se zeptali našich 193 tisíc zákazníků a 39 tisíc partnerů, tak se dozvíme, že nás v souladu s názorem analytické firmy Gartner považují nejen za lídra, ale také za průkopníky nové oblasti výrazně přesahující možnosti tradičního zálohování – my firmám umožňujeme dosažení nepřetržité dostupnosti v režimu 24/7/365,“ vysvětluje Ratmir Timashev, CEO společnosti Veeam Software.

Společnosti Veeam se daří i z hlediska tržeb. Firma oznámila, že v meziročním srovnání si v prvním čtvrtletí letošního roku polepšila o 24 procent, což uzkazuje rostoucí zájem celého odvětví o řešení pro zajištění dostupnosti. Za tímto úspěchem stojí podle firmy i 75% meziroční nárůst tržeb z velkých zakázek. Řešení značky Veeam Software nabízejí podporu SLA s hodnotami cílů času a bodu obnovy (RTPO) nižších než 15 minut pro všechny aplikace i data.

„Gartner uvádí, že v segmentu zálohování a obnovy dochází k naprosto zásadní změně. A pro dodavatele to podle této analytické firmy znamená, že aby byli dlouhodobě úspěšní, musejí současně řešit standardní požadavky související s klasickými přístupy k zálohování a obnově i hledat cesty k širší integraci a využívání nejnovějších aplikací, hypervisorů, snímkovacích i replikačních technik a možností veřejných cloudů. Ještě v letošním roce bude dostupná nová platforma Veeam Availability Suite verze 9.5, která přináší řadu inovací a je důkazem naplňování našeho cíle nabízet koncovým uživatelům i partnerům nejlepší řešení pro zajištění dostupnosti vyhovující požadavkům větších i opravdu velkých datových center. Díky nové verzi tak mohou naši zákazníci úspěšně zvládnout digitální transformaci,“ dodává Timashev.


(28. 6. 2016 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2587)