O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Vstup do chráněných prostor prostřednictvím OmniAssure Touch

Honeywell rozšiřuje svou sadu řešení pro řízení přístupu OmniAssure o OmniAssure Touch. OmniAssure Touch podle výrobce poskytuje pokročilé zabezpečení proti klonování pověřovacích údajů a manipulaci čtečky a je kompatibilní s mnoha pověřovacími technologiemi a protokoly panelové komunikace. V neposlední řadě čtečka urychluje vstup do uzavřené oblasti, protože namísto přikládání karty či telefonu probíhá autorizace pouhým dotykem prstu.

„Naši zákazníci vyžadují to nejnovější vybavení v oblasti zabezpečení budov a ochrany před zcizením pověření a identit,“ řekl Frédéric Haegeman, obchodní vedoucí Honeywell Commercial Security, Europe a Novar. „V OmniAssure Touch mají uživatelé k dispozici nejvyšší míru bezpečnosti a přizpůsobitelnou platformu, která řízení přístupu v jejich budově významně zefektivňuje. Chceme poskytovat komplexní sadu řešení pro řízení přístupu, aby mohl každý uživatel najít řešení, které nejlépe vyhovuje jeho podnikání.“

OmniAssure Touch podle výrobce chrání před útoky klonováním a opakováním pověření pomocí technologie zcela kompatibilní s protokolem OSDP Secure Channel Protocol (SCP) a nejnovějšími šifrovacími standardy DESFire EV2; čtečky vymazávají data šifrování a certifikátů při detekování manipulace s zařízením; jsou dostupné ve všech formátech s kapacitní dotykovou klávesnicí pro dvoufaktorové ověření.

Systém nabízí i výjimečnou přizpůsobitelnost: bezproblémové, uživatelsky přívětivé mobilní pověřovací funkce bez nutnosti přikládat ke čtečce telefon; snadnou migraci ze starší technologie na chytré a mobilní technologie a také možnost konfigurovat nastavení čtečky v terénu prostřednictvím mobilní aplikace.

Podle výrobce jde o komplexní řešení: šetří čas nasazením mobilních pověřovacích údajů přímo prostřednictvím integrovaných bezpečnostních sad Honeywell WIN-PAK, WINMAG a Pro-Watch, odvolává mobilní pověření v reálném čase a proměňuje způsob, jakým lidé interagují s budovou pomocí aplikace Honeywell Vector Occupant.

Snadná je i konfigurace. Využívá aplikaci Honeywell Utility, která umožňuje obsluze konfigurovat čtečky přímo na místě jejich nasazení.

OmniAssure Touch se dle výrobce hodí pro podniková a kritická infrastrukturní prostředí v celé řadě odvětví jako jsou průmysl, bezpečnost, vzdělávání, farmacie, utility a finance. Sada čteček Honeywell OmniAssure zahrnuje technologii chytrých karet pro správu řízení přístupu, logický přístup (PC), ukládání biometrických šablon, parkování, ePeněženku a mnoho dalších aplikací vyžadujících spolehlivé čtecí a zapisovací karty.


(25. 11. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4978)