O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Tip: Rockefellerovy návyky – Řízení firem s lehkostí a zábavou

Rockefeller Habits – neboli Rockefellerovy návyky je sada nástrojů a postupů pro řízení firem, které podle jejich propagátorů používá již 40 tisíc společností po celém světě. V České republice jsou pouze dva kouči, kteří mohou školit tuto metodiku a s oběma z nich spolupracuje kolínská společnost Plantyst. Nyní se s touto metodikou můžete seznámit i vy. Kdy, kde a jak?

Pavel Křepelka je jedním z výše uvedených školitelů a spolu s dalšími hosty si jej můžete poslechnout na konferenci Den plný inspirace 25.3.2015 v Kolíně. Chcete se inspirovat ze zkušeností odborníků a získat nové pohledy na to, jak firmu dále rozvíjet, co je možné vylepšit a co dělat pro její další úspěšný rozvoj, můžete se již dnes registrovat na této stránce konference.

Konference je zaměřena na všechny, kdo řeší následující problémy a úkoly:

  • snižování nákladů
  • motivaci lidí
  • mnoho neefektivních porad
  • pomalou realizaci změn
  • nejasné priority
  • demotivované zaměstnance

A kdo budou řečníci? Samozřejmě již zmíněný Pavel Křepelka, který na Nottingham Trent University vystudoval Business Development a řízení výkonnosti a změn ve firmách. Více než pět let je tutorem na britské Open University v ČR. Má 20 let zkušeností s manažerskou prací a členstvím v představenstvech společností. V současné době se zaměřuje na systemické koučování, je členem mezinárodní koučovací společnosti Gazelles International pomáhající společnostem po celém světě.

Promluví ale třeba i Jiří Rozvařil, který vystudoval management ICT projektů na Unicorn College Praha. Od roku 1996 se věnuje rozvoji firem a informačním systémům. Zaměřuje se na automatizaci procesů (výroba, obchod, účetnictví) a na to, aby systémy lidem pomáhaly, nikoli překážely. Je zakladatelem společnosti Plantyst, nyní je členem jejího výkonného boardu.

Více informací najdete na již výše zmíněné stránce konference.


(13. 3. 2015 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1758)