O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Šablona - faktura: Zdarma ke stažení v různých formátech

Víme, že většina firem má fakturaci jako součást svého účetního balíku, pokud ale potřebujete vytvořit fakturu zvlášť, pak se vám může hodit šablona, kterou zde nabízíme. Fakturu nabízíme ve dvou oblíbených formátech - a pokud potřebujete, snadno si ji můžete i vytisknout. Fakturu si můžete stáhnout do svého počítače, ale třeba i do tabletu nebo do mobilního telefonu, a samozřejmě upravit a vyplnit dle vlastních potřeb.

Faktura - šablona od redakce OnBusiness.cz


Šablonu pro faktury vám nabízíme ve dvou různých variantách, abyste si mohli vybrat ten formát, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Fakturu ve formátu XLS můžete bez problémů použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps, Office 365). Jen si ji stáhněte a v příslušném programu ji můžete nejen vytisknout, ale třeba také libovolně upravit.

Faktura v souboru PDF je pak určena především k vytištění, případně k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, ale dnes rovněž téměř i jakýkoli webový prohlížeč. Fakturu v PDF můžete samozřejmě také upravovat, pokud máte příslušný editační software.

Ještě dodejme, že faktura v PDF je zde ve dvou variantách - částečně předvyplněná jako vzor a zcela prázdná. Faktura v souboru XLS je částečně předvyplněná, obsah šedých polí v ní nahraďte svými údaji.

Šablona pro faktury je nastavena tak, aby se vytiskla na jednu stránku. Nicméně tisk na vašem PC bude záležet také na nastavení, mimo jiné tiskárny. Protože si ale šablonu můžete dle libosti upravit, lze i toto snadno vyřešit podle vašich potřeb.

Šablonu faktur v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Šablona faktury prázdná v PDF zdarma ke stažení

Šablona faktury předvyplněná v PDF zdarma ke stažení

Šablona faktury v XLS zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

(Šablona pro faktury je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(9. 10. 2015 | redakce2)


Tento článek je součástí speciálu:

Formuláře pro podnikání: Výběr užitečných formulářů pro vás

I když už se dlouho mluví o zjednodušení podnikání díky omezení papírování, ale také díky tomu, že za nás řadu...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

faktury online
Dobrý den na faktury spise doporucuji nejaky program co to udela za vas ja treba uzivam toto https://imboss.cz/ je zadarmo...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2111)