O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Půlmilionová půjčka i neznámému podnikateli rychle a on-line

Neúčelový úvěr Expres Business, jehož schvalování probíhá od začátku do konce po internetu, bez papírování, za průměrně pouhých 15 minut a bez poplatků nabízí nově Moneta Money Bank. Díky kampani trvající do května tohoto roku jsou první tři měsíce s nulovým úrokem a úroková sazba začíná na 5,9 % p. a. Klienti jiných bank mohou bez dokládání daňového přiznání plně online žádat o úvěr až do výše 500 000 korun. Zní to příliš dobře na to, aby to mohla být pravda?

Zástupci Moneta Money Bank se chlubí, že jsou s milionem klientů čtvrtou největší bankou v zemi a touto inovací prý chtějí posílit svoji pozici digitálního lídra na českém bankovním trhu. Co o službě říkají?

„Sjednat si úvěr plně online zvládne naprosto každý. Stačí mít počítač, notebook, tablet či chytrý telefon s kamerou a pak v online kalkulačce na webových stránkách www.monetazivnostnikum.cz nastavit požadovanou výši úvěru a stisknout tlačítko Sjednat online. Následně vložíte vaše IČO a naskenujete dva doklady totožnosti, typicky občanský a řidičský průkaz. Poté ověříme vaši totožnost prostřednictvím kamery a vyhodnotíme žádost. V případě schválení žádosti stačí online podepsat smlouvu, k čemuž dojde ve chvíli převodu ve výši nejméně jedné koruny z vašeho bankovního účtu u jiné banky. Načerpané finanční prostředky následně obdržíte na podnikatelský účet Moneta Money Bank, a to zpravidla do pouhých pěti minut,“ vysvětluje Erik Howell, senior manažer Small Business & Transactional Banking Moneta Money Bank.

Ke sjednání nezajištěného a neúčelového splátkového úvěru Expres Business do výše 500 000 Kč není podle banky nutné předkládat daňové přiznání ani souhlas manžela nebo manželky. U vybraných profesních skupin, jako jsou například lékaři, notáři, advokáti nebo soudní znalci, banka poskytuje bez dokládání daňového přiznání úvěr až do výše 1,5 milionu Kč.

Sjednat nezajištěný a neúčelový splátkový úvěr Expres Business mohou živnostníci rovněž na kterékoliv z více než 200 poboček MONETA Money Bank po celé zemi. Maximální možná výše úvěru je 2,5 milionu Kč.


(2. 4. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4560)