O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

První Google Premier Partner ve střední a východní Evropě je z Česka

Zřejmě prvním prodejcem ve střední a východní Evropě, který se stal Google Premier Partnerem, je společnost Globema. Podle zástupců firmy je zisk statusu Google Premier Partner pro Globemu odměnou za řadu úspěšných implementací produktů Google GEO a za distribuci business verzí Google Map.

Produkty Google GEO jsou založeny na Google Mapách. Z rozhraní Google Maps API těží více než 800 000 webových stránek. Jen na mobilních zařízeních Google Mapy celosvětově používá více než 250 milionů uživatelů.

Titul Google Premier Partner je pro firmu Globema certifikátem kvality jejího týmu v oblasti IT služeb – od podnikových analýz a konzultací po výběr toho nejvhodnějšího produktu Google GEO a Google Maps API for Work šitého na míru jednotlivým odvětvím (reality, logistika, telekomunikace, atd.). Pro zisk statusu Google Premier Partner musela Globema splnit mnoho přísných požadavků. Kromě jiného se její specialisté z týmu DevGeo museli zúčastnit řady technických školení (např.: Advanced Sales Engineer, Advanced Deployment a další).

"Partnerství se společností Google, které započalo před 3 lety, se postupně stává jednou z nejdůležitějších aktivit společnosti Globema. Spolupráce nám umožnila rozšířit naše portfolio o webová mapová řešení a komplexní geoprostorová data. Nyní naše zraky směřují k dalším výzvám – každý projekt nám dává možnost prohloubit výhody plynoucí z užívání platformy Google GEO," říká Marek Gondzio, výkonný ředitel společnosti Globema.

Dodejme, že Globema působí jako autorizovaný VAR (Value Added Reseller) společnosti Google ve střední a východní Evropě. S Googlem spolupracuje od roku 2012. Zabývá se implementací, prodejem a integrací podnikových řešení založených na platformě Google GEO, především na Google Mapách. Globema vyvíjí speciální řešení postavená na platformě Google GEO, která mohou být použita k řešení každodenních podnikových procesů nebo podpoře marketingových a prodejních aktivit.


(8. 4. 2015 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1794)