O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Tip: Pozoruhodné IT produkty 2021 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Proč se vám vyplatí sídlo firmy v Praze?

Virtuální sídlo ocení každý podnikatel, který shání prestižní adresu pro svou firmu a nechce zbytečně zvyšovat svoje náklady. Pronajměte si adresu včetně služeb, které vám usnadní každodenní běh vašeho podnikání.

Získejte sídlo v centru

Prestižní sídlo firmy je důležitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Představte si, jak byste se cítili v kůži potenciálního klienta, který má s vámi schůzku. Jak by na vás působily neatraktivní prostory v zapadlé vsi nebo dokonce soukromý byt? Asi ne moc důvěryhodně. A teď si představte schůzku v centru města v nově zrekonstruovaných prostorách. Sídlo firmy můžete mít na Praze 1 kousek od Staroměstského náměstí a OC Paladia na Náměstí republiky. A nově na Praze 2 v blízkosti Riegerových sadů. První dojem je jen jeden. Využijte jeho sílu.

Snižte svoje náklady

Kromě vzbuzení vynikajícího dojmu také ušetříte peníze zbytečně vyhozené za pronájem kanceláře, kterou mnohdy ani nepotřebujete. Top adresu pro svou firmu dostanete již od 199 Kč za měsíc. K sídlu se váže i služba virtuální kanceláře. A co s virtuální kanceláří získáte? Veškeré zásilky a korespondence vám bude přebírat recepční, která vás pravidelně na došlou poštu upozorní. Zásilky si následně můžete nechat přeposlat nebo osobně vyzvednout.

Kancelář jako vizitka

Profesionálně vypadající kancelář vyvolá v klientech i obchodních partnerech dobrý pocit a zvýší vaše body. Novou kancelář použijte jako svou vizitku. Navýšíte pravděpodobnost nových zakázek a navázání zajímavých obchodních vztahů. V Simply Office najdete moderně vybavené kanceláře, které se hodí pro schůzky s klienty a obchodními partnery i pro pořádání porad a meetingů. Pokud kancelář využijete na nábor nového zaměstnance, zvýšíte tak svoji atraktivitu jako zaměstnavatel.

(Partnerský příspěvek)


(13. 12. 2016 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2926)