O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2023
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Pozoruhodné řešení

 

Redakce magazínu OnBusiness.cz vyhlašuje soutěž Pozoruhodné řešení. Jejím cílem je upozornit na ty vybrané produkty a služby pro podnikání a byznys, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon.

První seznam pozoruhodných řešení pro rok 2019 vydává magazín OnBusiness.cz jako součást speciálu Nejvýznamnější trendy v ekonomice a byznysu pro rok 2019, který vychází 3. prosince 2018.

 

Přihlášení produktů a služeb

Pokud některé z vámi nabízených produktů či služeb považujete za natolik zajímavé, že by se měly v seznamu objevit, neváhejte je přihlásit.  Splní-li přihlášené řešení pravidla, zařadíme ho do výběru i s odkazem na jeho webové stránky. Publikovány budou ze zaslaných přihlášek pouze produkty vybrané redakcí OnBusiness.cz. Informace o nevybraných produktech nebudou nikde zveřejňovány.

O pravidla přihlášení si prosím pište na adresu zuzana@online-media.cz.

Přihlásit lze libovolný produkt (hmotný i nehmotný, včetně služeb) se vztahem k podnikání a byznysu.

Vybraná řešení budou prezentována v magazínu OnBusiness ve speciálu Nejvýznamnější trendy v ekonomice a v byznysu pro rok 2019. Uveden bude název produktu a jeho stručný popis, aktivní odkaz na webové stránky produktu, význačné vlastnosti produktu, případně s komentářem redakce, a cena, pokud ji přihlašovatel uvede. Produkt bude označen a získá logo Pozoruhodné řešení. Produkt bude zařazeny v kategorii dle uvážení redakce s přihlédnutím k návrhu přihlašovatele.

 

Kritéria výběru

Výběr probíhá na základě informací zaslaných dodavatelem, redakce bude v případě nutnosti potřebné informace vhodným způsobem ověřovat. Vybrána budou řešení, která redakce na základě zaslaného popisu shledá pozoruhodnými pro čtenáře: Důraz bude při výběru kladen zejména na zajímavé funkční vlastnosti, přínosy oproti alternativám, případně zajímavý poměr cena/výkon.

Pokud se rozhodnete některý ze svých produktů přihlásit, zašlete nám vyplněný formulář přihlášky nejpozději do 20.11.2018. Chcete-li přihlásit více produktů, formulář do e-mailu zkopírujte vícekrát.

Cílem akce je seznámit čtenáře OnBusiness s produkty a službami, které jim významně pomohou v jejich byznysu.

©2013-2023 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4392)