O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Posnídejte s Google Mapami

Společnost Globema na začátku prosince odstartuje sérii akcí nazvanou: Snídaně s Google Mapami. Každá snídaně bude zaměřená na specifické odvětví a budou na ní prezentovány konkrétní možnosti využití Google Map. První ze série snídaní bude zaměřená na finanční a bankovní sektor. Nenechte si ujít příležitost zjistit, jaké příležitosti nabízejí Google Mapy právě vám! Registrační formulář najdete na konci článku.

Na co přesně se můžete těšit? Série snídaní odstartuje 4. Prosince v novém elegantním podniku v centru Prahy jménem Boubble Lounge, který sousedí s Café Colore. První snídaně bude určena pro zástupce bankovního a finančního sektoru. Účastníci se dozvědí, jak lze Google Mapy využít například k podpoře prodeje a marketingu, ke zmírnění a řízení rizik, ke správě majetku, k plánování nových lokalit nebo k zatraktivnění a zpřehlednění webových stránek. Mimo jiné zde bude vysvětleno, jak lze produkty společnosti Google efektivně a snadno propojit s existující infrastrukturou společnosti.

 

Návštěvníci se také mohou těšit na prezentaci vlajkové lodi produktů Google GEO: Google Maps API for Work, což je kolekce rozhraní umožňující kombinaci vlastních dat s přizpůsobenou Google Mapou. Slouží k tvorbě webových a mobilních aplikací a poskytuje uživatelům Google Mapy, satelitní snímky, Street View, Business View, plány budov, výškové profily, 3D modely měst, trasy, obrovskou databázi míst a mnoho dalšího.

Velká část první snídaně bude zaměřena na ukázku aplikace GeoMarketing. GeoMarketing je aplikace vyvinutá společností Globema, která převádí statistická data do geografické podoby. Aplikace GeoMarketing umí zobrazit zóny, které jsou službami společnosti pokryté a identifikovat potenciální místa pro výstavbu nových poboček nebo umístění nových bankomatů. Může pomoci při plánování logistiky nebo při vyhledávání vhodných dodavatelů. Poskytuje informace o konkurenci a spoustu dalších užitečných informací. Velká výhoda této aplikace je její obrovská variabilita. Je schopná pracovat téměř se všemi daty, která zahrnují informace o poloze a přehledně prezentovat výsledky na Google Mapách.

Globema má bohaté zkušenosti 

Globema je autorizovaný partner Google Maps for Work a první distributor Google Map v České republice. S Googlem začala Globema spolupracovat v roce 2012 a od té doby se tato společnost zabývá mimo jiné prodejem produktů Google GEO (Google Maps API, Google Places API, Google Maps Engine, Google Earth Pro a Koordinátor Google) a implementací vlastních řešení využívajících technologii Google GEO.

 

Po zkušenostech s prezentací všeobecných výhod Google Map, se společnost Globema rozhodla zaměřit na specifická odvětví a prezentovat konkrétní možnosti jejich využití. Během několika přibližně dvouhodinových snídaní se specialisté ze společnosti Globema budou účastníkům snažit ve stručnosti přiblížit možnosti, které Google Mapy nabízí a předvést vlastní aplikace využívající technologie Google GEO.


Přihlásit na akci se můžete tímto přihlašovacím formulářem.

Webová stránka s dalšími informacemi.

Magazín OnBusiness je mediálním partnerem projektu.

(Partnerský příspěvek) 

 


(11. 11. 2014 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(1539)