O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Podnikání a koronavirus: omezení, náhrady...
Plánovací kalendář 2021
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Vykročte vpřed: Pozoruhodné IT produkty 2021
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů

Praktické informace pro firmy

Pokročilé aukce - budoucnost online nákupu automobilů?

Digitální aukci automobilů představuje pod novou značkou ADESA Europe společnost KAR Auction Services. ADESA Europe nabízí prodejcům i nákupčím po celé Evropě celou škálu aukcí vozů, přepravu, financování a související podporu.

KAR Auction Services je globální poskytovatel remarketingových a technologických řešení v oblasti vozů. Společnost má podle svých zástupců nástroje online i pro mobilní telefony dostupné v devatenácti jazycích. V reálném čase umožňují vyhledávání, přihazování, platby a plánování přepravy.

Firma také poskytuje komplexní platby v souladu s předpisy o DPH, transfer dokumentů a poprodejní asistenci, která pokrývá 97 % přeshraničních transakcí. ADESA Europe navazuje na značku se sídlem v Belgii: CarsOnTheWeb (COTW). Po akvizici ze strany KAR v únoru 2019 je COTW podle svých zástupců plně integrován do skupiny KAR. Značka ADESA Europe posiluje jméno a postavení skupiny KAR v mezinárodním měřítku, ze Severní Ameriky přes Velkou Británii až do pevninské Evropy.

„Značka ADESA si již vybudovala silnou pozici v Severní Americe a Velké Británii. CarsOnTheWeb je zase přední platformou pro přeshraniční remarketing vozů v pevninské Evropě,“ uvádí Benjamin Skuy, výkonný viceprezident KAR pro mezinárodní trhy a strategické investice. „CarsOnTheWeb se do skupiny KAR nejlépe začlení právě rozšířením značky ADESA do celé Evropy. Skupina KAR má pevné vazby v oboru a dobré zázemí v oblasti auto tech, dat a doplňkových služeb. Díky tomu ADESA Europe povede a urychlí rozvoj evropského trhu.“

ADESA Europe má i nadále poskytovat zákazníkům COTW prostor pro velkoobchodní aukce vozidel. Tato platforma propojuje OEM výrobce, majitele vozového parku, velkoobchodníky a dealery ve více než padesáti zemích. Značka ADESA Europe má být rozšířena na všechny místní trhy, kde působí, například ADESA Belgium, ADESA France, ADESA Germany, ADESA Italy, ADESA Netherlands nebo ADESA Spain.


(27. 6. 2019 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2021 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(4702)