O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář pro rok 2016 zdarma ke stažení

Zcela zdarma si u nás můžete stáhnout Plánovací kalendář pro rok 2016 - a jen připomínáme, že jde o rok přestupný. Kalendář opět nabízíme v několika oblíbených formátech - a pokud potřebujete, snadno si jej můžete i vytisknout. Stejně jako v minulých letech i tentokrát vám přinášíme tuto praktickou pomůcku a věříme, že pro vás bude znovu užitečná tak, jako ty minulé. Plánovací kalendář si můžete stáhnout do svého počítače, ale třeba i do tabletu nebo do mobilního telefonu. Ke stažení ho nabízíme ve třech oblíbených formátech, a to PDF, XLS nebo jako obrázek JPG.

Plánovací kalendář pro rok 2016 od redakce OnBusiness.cz
Plánovací kalendář pro rok 2016 od redakce OnBusiness.cz
Plánovací kalendář pro rok 2016 vám opět nabízíme ve třech různých variantách, abyste si mohli vybrat ten formát, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Plánovací kalendář 2016 ve formátu XLS můžete bez problémů použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps, Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také libovolně upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář v souborech PDF a JPG je pak určen především k vytištění, případně k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, například Adobe Reader, ale dnes rovněž téměř i jakýkoli webový prohlížeč, pro obrázek JPG pak jakýkoli prohlížeč obrázků nebo rovněž webový prohlížeč.

Aktualizace: Tento plánovací kalendář byl vydán ještě před tím, než se poslanci rozhodli přidat další volný den, Velký pátek, který na rok 2016 vychází na 25.3. Podle aktuálních informací je zákon již podepsán i prezidentem a svátek by měl platit již v roce 2016. Prosím, doplňte si do plánovacího kalendáře.

A na závěr přidejme, jako obvykle, ještě trochu statistiky k roku 2016: Jde o rok přestupný, má tedy, jak můžete v přiloženém plánovacím kalendáři vidět, 366 dnů. Z toho je 253 pracovních dnů - o dva více než v loňském roce. V roce 2016 bude rovněž 12 svátků, z toho 8 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2016 můžete odpracovat rovných 2024 pracovních hodin - ale to by samozřejmě znamenalo, že byste neměli žádné volno ani dovolenou, takže reálně sice jde o maximální počet odpracovatelných hodin v běžných 8hodinových směnách, praxe ale bude odlišná.

Plánovací kalendář pro rok 2016 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2016 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2016 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2016 v JPG zdarma ke stažení

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci a byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2016 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(7. 9. 2015 | redakce2)


Tento článek je součástí těchto speciálů:

Rok 2016 v byznysu: Plánovací kalendář, EET a další...

Zdá se vám, že mluvit právě teď o roce následujícím, tedy o roce 2016, je ještě příliš brzy? Nenechte se...


Formuláře pro podnikání: Výběr užitečných formulářů pro vás

I když už se dlouho mluví o zjednodušení podnikání díky omezení papírování, ale také díky tomu, že za nás řadu...


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(2048)