O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Nejlepší IT: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024 podruhé
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář 2024 zdarma ke stažení i k vytištění

A je to opět tady: každoroční praktická pomůcka, Plánovací kalendář pro rok 2024. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke stažení i k vytištění, a to v několika formátech, takže ho můžete velmi snadno a rychle použít přesně tak, jak potřebujete. Hodí-li se vám kalendář v papírové podobě, lze ho odsud snadno vytisknout, ale Plánovací kalendář 2024 si níže můžete také stáhnout do svého chytrého telefonu, do tabletu nebo do počítače. Po roční přestávce ho tu na vaše přání najdete nejen ve formátech PDF a JPG, ale také v XLS a XLSX pro Excel.

Plánovací kalendář 2024
Plánovací kalendář 2024
Věříme, že plánovací kalendář pro rok 2024 i tentokrát oceníte jako užitečnou pomůcku, a to ať už plánujete svůj osobní čas nebo pracovní směny. I proto v něm mimo jiné opět najdete počet pracovních dní nebo počet pracovních hodin (při osmihodinových směnách) v každém měsíci i celkem za celý rok 2024. Plánovací kalendář si můžete velmi snadno stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve čtyřech formátech, abyste si mohli vybrat ten pro vás nejužitečnější. Nebo třeba i stáhnout více variant kalendáře.

Loni jste nám psali, ať vrátíme i formáty pro Excel, tedy xls a xlsx, a proto se letos vracíme k původní sestavě formátů. Věříme, že vás to potěší. Děkujeme za přízeň!

Připomeňme si zde pro jistotu, k čemu se jednotlivé formáty hodí:

Plánovací kalendář 2024 ve formátu XLS: Tento kalendář můžete jednoduše použít nejen v tabulkovém kalkulátoru MS Excel, ale i v libovolném kompatibilním kancelářském balíku (Open Office, Libre Office, Google Apps nebo třeba Office 365). Jen si ho stáhněte a v příslušném programu si ho můžete nejen vytisknout, ale třeba také upravit, pokud je to pro potřebu vaši nebo vašich kolegů. Jen vás prosíme, ponechte vždy v kalendáři zdroj, tedy OnBusiness.cz.

Plánovací kalendář 2024 ve formátu XLSX: I tuto formu můžete použít, stejně jako XLS, v populárních tabulkových kalkulátorech. Jde ovšem o novější a úspornější formát, takže pokud ho například použijete v mobilním telefonu nebo tabletu, zabere vám tam méně místa.

Plánovací kalendář pro rok 2024 v souborech PDF a JPG: Tyto formáty kalendáře jsou určeny především k vytištění, ale mohou se vám hodit třeba také k použití v mobilních zařízeních - typicky v tabletech a v chytrých telefonech. V případě PDF můžete k prohlížení a tisku použít libovolný prohlížeč PDF, třeba známý Adobe Reader, ale dnes také jakýkoli běžný webový prohlížeč. Pro obrázek JPG lze užít jakýkoli prohlížeč obrázků, ale také rovněž i běžný webový prohlížeč.

Připomeňme ještě, že poslanci již v roce 2016 schválili povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince.

A ještě než začnete stahovat, trochu statistiky k roku 2024: Rok má, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 366 dnů, jde tedy o rok přestupný. Z toho je 252 dnů pracovních - tedy stejně jako loni a předloni. V roce 2024 je 13 svátků, z toho jich 10 připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2024 můžete odpracovat rovných 2016 pracovních hodin - pokud byste ovšem neměli žádné volno ani žádnou dovolenou. Reálně tedy odpracujete vy i vaši zaměstnanci typicky méně.

Plánovací kalendář pro rok 2024 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2024 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2024 v XLS zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2024 v XLSX zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2024 v JPG zdarma ke stažení

Pokud se vám plánovací kalendář otevře přímo v prohlížeči a vy byste si ho raději stáhli jako soubor do počítače, pak stačí na některém z odkazů výše použít pravé tlačítko myši (nebo na něm přidržet prst, pokud pracujete s mobilem nebo tabletem) a z nabídky vybrat stáhnout soubor (uložit odkaz jako).

Kalendář připravil

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci, investice i byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2024 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(11. 9. 2023 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Na jedné A4 celý rok - bomba
...
díky
díky moc za kalendáře, v excelu neocenitelný pomocník pro plánování...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(6985)