O nás     Inzerce     KontaktVěrohodné informace z byznysu již od roku 2013
Hledat
Nepřehlédněte: Slovník ekonomických pojmů
Plánovací kalendář 2024
Zkušenosti podnikatelů v ČR
Usnadní vám práci: Pozoruhodné IT produkty pro rok 2024
Hlavní rubriky: Ekonomika, Podnikání, Investice, Reality, Lidé, Peníze, Technologie, Zkušenosti, Speciály

Slovník ekonomických pojmů
Praktické informace pro firmy

Plánovací kalendář 2023 zdarma ke stažení i k vytištění

Opět pro vás máme praktickou pomůcku - Plánovací kalendář pro rok 2023. Stejně jako v minulých letech, i tentokrát je na stránkách OnBusiness.cz zdarma ke stažení i k vytištění, a to v několika formátech, takže ho můžete velmi snadno a rychle použít přesně tak, jak potřebujete. Potřebujete-li kalendář v papírové podobě, lze ho odsud snadno vytisknout, nicméně Plánovací kalendář 2023 si níže můžete také stáhnout do svého chytrého telefonu, do tabletu nebo do počítače. Ke stažení je tentokrát ve třech oblíbených formátech, a to PDF a jako obrázky JPG a PNG.

Plánovací kalendář pro rok 2023
Plánovací kalendář pro rok 2023
Doufáme, že Plánovací kalendář pro rok 2023 i tentokrát oceníte jako užitečnou pomůcku, ať už plánujete svůj osobní čas nebo pracovní směny. Proto v něm mimo jiné opět najdete počet pracovních dní nebo počet pracovních hodin (při osmihodinových směnách) v každém měsíci i celkem za celý rok 2023. Kalendář si můžete snadno stáhnout na odkazech níže, a to, jak už bylo zmíněno, ve třech formátech, abyste si mohli vybrat ten pro vás nejzajímavější. Nebo třeba i stáhnout více variant. Připomeňme si zde pro jistotu, k čemu jsou jednotlivé formáty vhodné:

Plánovací kalendář pro rok 2023 v souboru PDF: Tento formát kalendáře je určen především k vytištění, ale může se vám hodit třeba také k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. K prohlížení a tisku lze použít libovolný prohlížeč PDF, tedy třeba známý Adobe Reader, ale dnes také jakýkoli běžný webový prohlížeč. Prostřednictvím některého z PDF editorů si můžete tento kalendář také dle potřeby upravit.

Plánovací kalendář 2023 ve formátech JPG a PNG: I tyto formáty kalendáře jsou určeny především k vytištění nebo k použití v mobilních zařízeních - v tabletech a v chytrých telefonech. K prohlížení a tisku lze použít libovolný prohlížeč obrázků, ale také jakýkoli běžný webový prohlížeč. Pokud byste si potřebovali do obrázku něco doplnit, lze užít libovolný grafický editor.

Připomeňme ještě, že poslanci již v roce 2016 schválili povinné uzavření obchodů o vybraných svátcích, a to 1. ledna, na Velikonoční pondělí, 8. května, 28. září, 28. října a 25. i 26. prosince.

A ještě než začnete stahovat, trochu statistiky k roku 2023: Rok má, jak můžete v našem plánovacím kalendáři vidět, 365 dnů. Z toho je 250 dnů pracovních - tedy o dva méně než loni. V roce 2023 je 13 svátků, z toho 10 jich připadne na všední dny. Pracujete-li ve všední dny 8 hodin, pak v roce 2023 můžete odpracovat rovných 2000 pracovních hodin - pokud byste ovšem neměli žádné volno ani žádnou dovolenou. Reálně tedy odpracujete vy i vaši zaměstnanci typicky méně.

 

Plánovací kalendář pro rok 2023 v různých formátech si můžete stáhnout přímo zde:

Plánovací kalendář 2022 v PDF zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2022 v JPG zdarma ke stažení

Plánovací kalendář 2023 v PNG zdarma ke stažení

Dodejme, že pokud se vám plánovací kalendář otevře přímo v prohlížeči a vy byste si ho raději stáhli jako soubor, pak stačí na některém z odkazů výše použít pravé tlačítko myši (nebo na něm přidržet prst, pokud pracujete s mobilem nebo tabletem) a z nabídky vybrat stáhnout soubor (uložit odkaz jako).

Kalendář připravil

A nezapomeňte si, pokud ještě nemáte, uložit OnBusiness.cz do záložek nebo jako startovní stránku. Najdete tu nejen plánovací kalendáře na každý rok, ale i řadu dalších informací pro vaši práci, investice i byznys.

(Plánovací kalendář pro rok 2023 je poskytován jako služba čtenářům OnBusiness.cz. Vydavatel neposkytuje žádné záruky, explicitní ani implicitní, ohledně přesnosti uvedených dokumentů ke stažení.)


(2. 9. 2022 | redakce2)

Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Plánovací kalendář 2024
Prosím o zveřejnění kalendáře 2024 v pdf. Děkuji....
Pro Excel
Děkujeme za všechny reakce; pro rok 2023 to bohužel už ani dodatečně nevyšlo, ale bereme si všechny podněty k srdci - a pro rok 2024 u nás zase vyjde plánovací kalendář i s verzí pro Excel. Děkujeme z...
Plánovací kalendář xls
dobrý den, ve formátu xls letos ke stažení nebude? děkuji...
Plánovací kalendář 2023
Moc prosím o kalendář 23 v PDF. Děkuji...
také prosím o formát v excelu, moc děkuji
...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
©2013-2024 OnBusiness.cz, ISSN 2336-1999 | Názvy použité v textech mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: BusinessIT(at)Bispiral.com | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu OnBusiness.cz a ochrana soukromí | pg(6655)